Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik lehet szerintetek...

Melyik lehet szerintetek rosszabb? Kratom vagy az Alkohol?

Figyelt kérdés
Szóval, én egy viszonylag jól kereső építőipari melós vagyok 21F, rengeteget dolgozom, sok esetben hét napból hetet. Az alkohol elfogadottsága, és a naiv tájékozatlanságom miatt, ezelőtt egy évvel szinte minden nap piáltam/piáltunk. Kicsit szembenéztem a valósággal, na tehát nem kéne ezt folytatni. Ezt követően abbahagytam, és inkább a hétvégi estéimre tettem a dolgot. Bár rohadt káros szerintem még így is, (1bor 1 sör), így arra gondoltam hogy a lazulgatást próbáljuk valahogy máshogy hétvégén. Így jött a Kratom, amiről nem sok szart tudni.

2022. jan. 13. 19:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10 szerintem nem olyan... Érdekes de nem rossz..
2022. febr. 1. 19:57
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sem rossz.

Produktívabb és kitartóbb vagyok tőle. Pepecselős lakásfestésnél és tanulásnál nekem segített fókuszálni, meg nem szaladt teli vele a hómamuszom egy óra után.

(4-es voltam)

2022. febr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
31 vagyok, fiatalabb éveimben próbáltam ki egyszer, nemtom melyik fajtáját. nekem még annyit sem adott mint a pia. én többek érek jobban elvagyok 2 liter borral egy este alatt hatásügyileg, de másnap ez meg megbosszulja magát. annyi mindenen átmentem. legtöbb csak kipróbálás erejéig, és tényleg megállt ennyinél. vagy rohadt drágák, vagy szart sem érnek, vagy túl kis adagot próbáltam elővigyázatosságból, vagy toleranciát építenek mint a pia. mindennek ez a rohadt árnyoldala. durvábbakat direkt nem próbáltam, nem akarok kisiklani, de így is itt ez a rohadt árnyoldal
2022. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
83%

Alapvetően egyiksem rossz ha észel használod.


A kratom anyival lehet jobb, hogy ugyan úgy észnél maradsz, de mégis jobb keddved lesz tőle és sokkal nehezebb túladagolni.

2022. ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Elég gáz, hogy nem tudsz lazulni, kikapcsolni szerek nélkül.


Inkább a havi adagok árát tedd félre egy tisztességes kikapcsolásra. Mozdulj el valahova.


Még ha egyedül is pl egy domb tetején lévő szőlős házba is mész. Vagy bármi ami számodra felüdülés.


Jómagam 2 hetente megyek solo útra vagy egyik barátom birtokára kimegyek lazulni.


Az a baj... Nem minden ember fogja fel, hogy nem szórakozásra valóak ezek a növények, ahogy a kratom se.


Viszont tény, vannak, akiknek nagyon jó. Pl ADHD-ra jó. Teljesen máshogy hat rájuk, mint az átlag emberre.

2023. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!