Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kezdjek holnap dolgozni...

Hogyan kezdjek holnap dolgozni,hogyan ne bolonduljak meg a félelemtől,pániktól?

Figyelt kérdés
Másfél éve itt dolgozom,2 hetet táppénzen voltam,mert annyira kikészültem,kimerültem mindenhogy.12 órás,nappalos munka.holnap kezdek,de ugyanazt érzem,mint utolsó munkanapomon,ráadásul mintha kialakult volna egy erős fóbia attól a helytől.Nem vagyok jól,nem tudom hogy nyugodjak meg.Szorongok,szapora pulzus,majd enyhe szédelgés erős gyengeséggel.Gondolkodási képtelenség,félelem az emberektől...

2021. dec. 28. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit dolgozol?
2021. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha a hellyel van gondod válts. Ennél csak jobb lesz a következő hely.
2021. dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Kihagytál egy lényeges infót... Jársz pszichiáterhez, vagy pszichoterápiára klinikai szakpszichológushoz/pszichoterapeutához? Ha nem, akkor már a táppénz alatt időpontot kellett volna kérned egyhez.
2021. dec. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem vagy jól ne menj még dolgozni. Mit dolgozol?
2021. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Pszichológushoz igen,pszichiáter ismét újra lesz kezdve.De ettől félek,soha egy gyógyszert sem bírtam szedni,utólag 1 éve szedtem,de abbahagytam 1 hónap után,mert a doki nem akarta lecserélni.De azóta rosszabbul vagyok.Erősebb a pánikfélelem,ami gyógyszerszedés alatt erősödött fel,azóta ha előjön az szörnyű,napokig magam alat vagyok,nem bírok élni.
2021. dec. 28. 14:52
 6/13 anonim ***** válasza:
28%

1. Még ne menj dolgozni

2. Oda már soha többet ne menj

3. Vegyél be nyugtatót

4. Vagy igyál, mint az összes többi magyar dolgozó.

2021. dec. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Voltam táppénzen tavaly 2 hónapot,hasonló okok miatt.Amikor visszamentem,szerintem kialakult itt pánikbetegség.Azt hittem meghalok,délután 4 óra körül,olyan rosszullétek kaptak el.igen, nyugtatón élek,akkor is azt vettem be.Vény nélküliek.Alkohol nem segít,csak ront a helyzeten
2021. dec. 28. 14:57
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor munkahelyet kellene váltani... És rendszeresen járni pszichoterápiára, hogy kezelhető legyen ez a szorongás.
2021. dec. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vény nélküli nyugtató?Az szerintem a te helyzeteben már nem elég.Mindenképp pszichoterápia,ezt egyedül szerintem már nem tudod kezelni.Lehet,ha váltanál melót,a másik munkával is lenne gond,előjönne a szorongás.Hiszen megfelelni minden munkahelyen kell!
2021. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen,ettől félek,így nem merek váltani,bármennyire is gyűlölöm a helyet.Az egész életemre kihat,minden helyről eljöttem valamennyi idő után,de innen nem,ki akartam tartani,rendbe jönni,erre csak rosszabb lett minden.Másfél év alatt 200-300 ezer forint közt költöttem erre hogy elviselhetően legyek.De egyre rosszabb most kb:3 hete minden.
2021. dec. 28. 15:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!