Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon szomoru vagyok,mit...

Nagyon szomoru vagyok,mit tehetek?

Figyelt kérdés
Elöször is sziasztok, nem depressziosnak mondanám magam inkább életuntnak, fiatal vagyok 21 leszek, de igazábol semmi örömöt nem lelek az életben, van egy szerető családom, nagyon jó barátaim de mégse érzem ugy hogy élni akarnák, ez egész életemben igy volt nem csak most kezdődött. Megprobálom leirni:én ahogy érzem meg látom az élet nagy %-ban mindenkinek ugyan az, felkellsz hogy aztán munkába mehess, ledolgozhass 9 órát majd(ha délelötti váltásba vagy) pihizz majd valami programot csinálj. Minden egyes nap, s ezt csinálni 50 évig? Már ha belegondolok is elfáradok lelkileg. Jó, jövöbe tervezek kimenni külföldre de igazábol semmi célom nincs, tehát ha össze jön is és lesz elég pénzem sincs semmi különös tervem vele,félreértés ne essék imádom az életem meg meg vagyok elégedve,csak értelmetlennek tartom élni és ezért félek családot alapitani mert mivan ha feladnám?

#élet #érzelem #szív #NemDepresszio
2021. dec. 5. 01:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok,


Hobbit kell keresni aszt mondják.

2021. dec. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Általába van hobbim, csak vagy kimaxolom az adott dolgot vagy ráunok elötte
2021. dec. 5. 11:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Tegyél ki célokat mindig.
2021. dec. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is sokáig így éreztem, hogy nincsen értelme dolgozni, húzni az igát csak azért, hogy több pénzem legyen amiből aztán még több szarságokat vehetek.


Nekem a párkapcsolat segített és a párom révén pedig egy vallásos közösségbe kerültem, ami megváltoztatta az élethez való hozzállásomat, most boldog vagyok, pedig kevesebb a pénzem, mint előtte.

2021. dec. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én iszok sajnos
2021. dec. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, hát megprobálok mindent, inni nem igazán szeretnék huzamosan mert azt se tartom megoldásnak, bár mindenki másképp kezeli a dolgait
2021. dec. 9. 15:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Igyá!!!
2021. dec. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!