Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg vagyok? Tovább lent

Pánikbeteg vagyok? Tovább lent

Figyelt kérdés
Mikor mennem kell bárhova sokszor rámjön olyan rosszullét,hogy szédülök,zsibbadok,elvesztem az uralmat magam felett,félek,hényingerem van,szédülök és hasmenésem van.Pár hónapja van ez.Suliból is sokszor lógtam vagy elkértem magam,mert rosszul lettem.És holnap kezdődik,megint félek hogy mi lesz velem:( Egész nyáron is itthon ültem,mert nemmerek elmenni,mert félek,hogy rosszul leszek.Segitsetek.:(
2010. szept. 5. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus segít!
2010. szept. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magadat SOSE diagnosztizáld, még akkor sem segít, ha igazad van (ami egyáltalán nem biztos). Keress fel egy pszichológust, egy alkalom alatt elbeszélget veled és/vagy teszteket végez, még egy alkalom során kiértékeli az eredményeket, és ha szükség van rá, elkezdheted vele a pszichoterápiát. Ha tényleg pánikbeteg vagy, akkor sem kell kétségbe esni, a szorongásos zavarok ma már elég könnyen kezelhetők.
2010. szept. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan ezeket tapasztaltam,amiket leírtál.Már túl vagyok minden lehetséges vizsgálaton,nálam pánikbetegség.
2010. szept. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichiátert és mondd el ezeket neki. Ez pánikbetegség, nekem is volt, de meggyógyítottak. Ne halogasd sokáig, nehogy rosszabodjon, hidd el, van megoldás.
2010. szept. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. Én évek óta az vagyok, tudok mondani pár dolgot hogy lehet arról a szintről hogy a lakásból nem tudsz kimenni (nekem az volt és állandó szédülés) egy viszonylagos normál szintre eljutni. Nekem bizonyos pánikfaktorok maradtak meg és a stressztől, bizonyos szituktól 1-2 kikerülhetetlen roham, de a napi szintű szorongást sikerült leküzdeni.
2010. szept. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!