Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Frontin 'hatásos'? Tényleg...

A Frontin 'hatásos'? Tényleg segít a szorongáson?

Figyelt kérdés
A pszichiáterem Frontint írt fel nekem. Azt mondta, hogy nem kell szednem, de ha elmegyek valahova, akkor feltétlenül vegyek be egy fél tabletta Frontint. Azoktól kérdezem, kik esetenként szednek ilyen gyógyszert, hogy használ? Mire számítsak? Nem leszek tőle rosszul?
2010. szept. 5. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenkire másképp hat, vegyél be egyet otthon mielőtt élesben használod és úgy megtudod, rád, hogy hat. Legtöbb embernek egy közepes szorongásoldóként hat, de én szorongok és ingerült leszek tőle.
2010. szept. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom kipróbálni sajnos előbb. Csak holnap fogom megkapni a gyógyszert, pont egy-két órával az előtt, hogy indulnék a dolgomra. :S
2010. szept. 5. 13:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Fél tablettát???Hát az semmi.Nekem napi 3x1 kéne bevennem,de eddig csak 2x használtam.Egyet akkor vettem be amikor az esküvőm volt,a másikra meg nem emlékszem.Arra viszont igen,hogy semmit nem érzetem a hatásából,ugyanis ez a leggyengébb ilyen gyógyszer.Szóval a fél tabletta,annyit fog érni,mint halottnak a csók.Egy picit álmos voltam,de ennyi.
2010. szept. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem tompít. Lusta és lassú leszek tőle, csak aludni szeretnék, viszont tény, hogy nem leszek rosszul az emberek között, mert annyira nem érdekel semmi, ha veszek be :D Ha túl sokat szedtem be, akkor másnap iszonyatosan hányingerem volt, ki voltam száradva, szédültem, fájt a hasam, nem tudtam egyenesen járni. De egy féltől semmi bajod nem lesz, szerintem meg se fogod érezni...
2010. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem betegebbé tett, nagyon depi voltam tőle
2010. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát ez nem túl bíztató, de azért reménykedem, hogy segíteni fog. Ha nem fog, akkor kérek más gyógyszert.
2010. szept. 5. 16:14
 7/10 anonim válasza:
hát én a 0.5 frontinból napi 6-8 darabot ettem anno, de csak minimálisan nyugtatott akkor már inkább rivotril, a 0.5 az lightos a 2es az már kicsit üt, ha már nagy a baj akkor leponex az lecsap egész napra :) de rájöttem hogy felesleges szedni a tabikat. Találtam egy olyan növényt ami az összes gyógyszert lesöpri (és ez nem vicc)
2010. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

És elárulod melyik az a növény és milyen formában fogyasztható?



Amúgy én 0.25 -ös Frontin kaptam. Az elmondásotokból kiindulva nem felet fogok bevenni, hanem egy egészet.

2010. szept. 5. 22:04
 9/10 A kérdező kommentje:
Na. Bevettem egy egészet és használt. Minimálisan ugyan, de valamennyit használt. Hál'Isten.
2010. szept. 7. 20:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 0.25-ös frontint szedtem, az első fél tablettától elaludtam, nagyon jó hatással volt rám, a későbbiek már nem hatottak ilyen erősen, tehát jobb ha először otthon teszteled. Amúgy valószínűleg mindenkire másképp hat, ha nem válik be, biztos kapsz egy másikat. Sok sikert hozzá.
2010. szept. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!