Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez az ok nélküli...

Mi lehet ez az ok nélküli szomorúság (ritkán)?

Figyelt kérdés

Mostanában vettem észre magamon, kb egy hete hogy néha pár másodpercre elszomorodok ok nélkül. Nem az a letargikus állapot hanem ilyen lelkiismeret furdalásszerű nagyon mély szomorúságérzés ,minden ok nélkül. Aztán kibillenek és minden megy tovább. De valahogy ez ott van a háttérben.

Mi lehet ez?

Amúgy van egy csomó mentális problémám de eddig ilyen nem volt.


Komolyan lehet valami rosszat megérzek előre és ez így jön át?? Vagy mi lehet ez??


Másnak volt már ilyen? Hogy lehet ezt elmúlasztani? Mi történt mással amikor ilyet érzett?


25/n

Szilvi



2021. okt. 22. 20:44
A kérdező szavazást indított:
Komoly gondot jelezhet mentálisan csak
Nem olyan komoly dolog ez, valószínű el fog múlni
Szerintem megérzel valamit
5 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy az is lehet hogy valaki akivel nem igazán beszélek már (van pár ilyen ember nem egy konkrétra gondolok) bajba van és így érzem meg?? Vagy valaki a közvetlen környezetembe van bajba csak nem mondja..? Nem tudom
2021. okt. 22. 20:47
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Vagy sokat iszol, vagy keveset.
2021. okt. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen ne csodálkozz, mert amilyen beteg világot élünk, csoda, hogy nem lesz az ember depressziós.
2021. okt. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csökken a fény, kevesebb napfényes óra van ilyenkor. Érdemes D vitamint szedni,vagy délben napozni 5percet akár. Simán van aki az ősztől elszomorodik,téli depi. Ja és telihold volt ilyenkor kicsit feszültebbek vagyunk.probalj pihenni.es inni vizet.
2021. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát örülj hogy csak néha vagy szomorú én fordítva vagyok

Jó ha egy nap 5 percig jókedvű vagyok csak akkor érzem jól magam ha alszom és nem tudok

Magamról persze sz@rul alszom

És mindig felébredek

Úgyhogy ez sem pálya

Üdv

2021. okt. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!