Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek ebben az esetben?

Mit tehetek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, skizofréniától szenvedek és épp egy nagyon rossz periódusban vagyok, folyamatosan szorongok, izzadok, semmihez sincs kedvem, sokat aludnék, idegi alapon hasmenésem van, és azt tervezgetem hogy be veszek 40 db 0,25 Frontint. A pszichiáterem nem foglalkozik velem, öt perc után lepattint. Mit tehetnék hova fordulhatok segitségért?
2021. okt. 16. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Keress másik pszichiátert minél előbb!

Ne csinálj semmi butaságot,hívj egy segélyvonalat, beszélgess a családoddal, barátaiddal.

A lényeg,hogy minél előbb keress egy jó szakembert.

2021. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit nyugodj le,a szorongást pl egy jó kádfürdő egy jó tusolas segítheti csökkenteni. Tereld el a gondolataidat, vmi hobbid van amit szeretsz?egy kisállat is jó ,egy jó vígjáték, hogy kikapcsolja az agyadat.sokszor vagyunk egyedül és olyankor magadra kell figyelned és olyan dolgokat csinálj amit szeretsz. Az előző jól írta keress vkit akivel tudsz beszélni. Amúgy ha tudsz aludni az nagyon jó.aludj amíg jólesik. És amint tudsz beszélj a dokiddal,úgy kell beállítani a gyógyszereket hogy tudjál normálisan élni.
2021. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!