Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek ebben az esetben?

Mit tehetek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Egy hete a barátommal összekaptunk és elmondta, hogy nem élvezi velem a szexet. Majd később azt is hogy sok dolgot mással beszélt meg. Most úgy érzem, hogy nem bízott meg bennem, átvert és hazudott nekem. Azóta folyamatos sírógörcs van rajtam, nincs kedvem semmihez. Úgy érzem teljesen összetört lelkileg, pedig én 100%ban megbíztam benne, mindent elmondtam neki.Hogy tudnám ezt kiheverni?

És szeretem őt.


2010. okt. 3. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszerűen próbáld meg, milyen megállni a saját lábadon. Ne függj senkitől, különösen egy olyan fiútól, aki még csak nem is adott neked bizalmat és mással beszélte meg a dolgait.


Ha jól kisírtad magad, sorold el a fiú hibáit magadban, úgy nézem van egypár, aztán mindjárt megnyugszol: ennél a srácnál könnyen találsz különbet!

2010. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kisírtam magam összeszedtem a dolgokat és ezt neki is elmondtam, de nem segített hiába beszéltünk róla. Az a baj vagy nem baj hogy nagyon nagyon szeretem én már hosszú távra tervezek vele és most megtörtem. Ilyet soha nem éreztem, szexuális életem is nulla lett, és nem azt érzem hogy vele nem megy mert megbántott hanem hogy abszolút nem menne senkivel, egy darabig.... sokáig :(
2010. okt. 3. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak gonoszkodni akart a veszekedés hevében.
2010. okt. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!