Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek depressziós...

Szerintetek depressziós leszek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
szeptemberbe új iskolába kerültem.És az a helyzet, hogy nem tetszik a suli akárhogy is nézem.Nem szeretnék ide járni, de nem tudom a szüleimnek, hogy mondjam el és biztosan nem is engednék.Ha ott vagyok nem tudok velük együtt nevetni inkább már sírnék vagy teljesen magamba zuhannák, de legszivesebben hazamennék?A kedvem is rossz este alig birok felébredni.Nagyon rossz.Én rendes suliba szeretnék járni.Mit csináljak?????
2010. szept. 2. 14:54
 1/6 A kérdező kommentje:
nem felébredni ELALUDni
2010. szept. 2. 14:56
 2/6 anonim ***** válasza:
2 nap telt el a suliból, mi nem tetszik benne? azt se tudod hogy milyen.
2010. szept. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz "rendes suli " alatt?
2010. szept. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Idén szeptemberre gondolsz? Új helyen az első pár HÉT rossz, mert nem ismersz senkit, nincs ott a régi banda, mások a tanárok, a termeket se találod, a felsőbbévesek kitúrnak a büfénél, de pár nap alatt találsz néhány szimpibb arcot, ha KERESED. Ne ücsörögj magányosan a padban, mosolyogj sokat, kezdeményezz beszélgetést. Gondolom nem ide szerettél volna kerülni, de a másikba nem engedtek, vagy nem vettek fel, nem tudom, de ezen igazáb kár keseregni, szinte bármelyik suliból eljuthatsz bármelyik suliba továbbtanulást tekintve. Hidd el, néhány hónap múlva teljesen jól fogod magad ezen a helyen is érezni, ha nem beszéled be magadnak, hogy ez rossz. Igenis JÓ! Hajrá!
2010. szept. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendes suli alatt a gimnáziumot értem, nem ezt a lepukkant sz.. szakközépiskolát.Ja és köszönöm a válaszokat, várom még őket!
2010. szept. 2. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Adj magadnak fél évet, ha nem sikerül beilleszkedni, akkor érdemes megpróbálni átjelentkezni egy gimibe. Mondjuk ehhez tanulni is kell, hogy a különbözetit meg tudd csinálni.

De igazából mi a probléma a sulival? Mert azt nem fogalmaztad meg.

2010. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!