Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy ahányszor...

Miért van az, hogy ahányszor elkezdek munkát keresni csak depressziós leszek tőle?

Figyelt kérdés
Pályakezdő, gyakorlattal nem rendelkező, szakmáját nem igazán szerető informatikus vagyok, nemsokára végzek az egyetemen, de igazából semmi kedvem semmihez. Hogy lesz ebből normális élet? Amúgy teljesen kiegyensúlyozott személyiség vagyok, nem vagyok depressziós, se lelki beteg, minden a helyén van, az életnek ezt a területét kivéve...
2010. júl. 19. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Na hallod, én meg nyárra szerettem volna valami melót, de anyám már annyit cseszett miatta, hogy az életkedvem is 0 alá ment, ideges vagyok folyton, semmi nem jó neki, főleg mivel nem fogja fel, hogy nonstop kamu hirdetésekkel és telefonszámokkal boldogít, már 50szer kiakadt ő is, hogy őt nem érdekli, nem segít (nem is krétem), de 51edszerre is üvölt egy sort, amiért a munkák többségét kritizálom. És persze megint én vagyok a hibás... Bocs a kisregényért, de megértem te miért érzed azt, amit... Túl van ez az egész erőltetve...
2010. júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha jol ertem, ket kulonbozo problemarol van szo

nem szereted azt a szakmat, amit tanultal,

depresszios leszel a mnkakeresestol.

Az nagyon nagy ciki, ha a melod nem erdekel, mert kinszenvedes lesz a napod. Egy kicsit segithet, ha jo tarsasag jon ossze a munkahelyen. Mivel nincs preferalt foglalkozas, azt tanacsolom, hogy mnel nagyobb vallalathoz menj dolgozni, ahol jobb atlatasod lesz a rokon munkakorokrol. De a megoldas az lesz, ha megtalalod a kedvenc szakmat.


A munkakereses egy rohadt dolog. Plane, ha magad sem tudod, hogy mit akarsz. Azt tudnod kell viszont, hogy az, hogy fiatal vagy, az nagy elony. Legy nagyon kedves a vizsgaztatohoz, mosolygos, es probalj egy kis lelkesedest jatszani, ha nem a szakma irant, akkor legalabb a ceg irant.

2010. júl. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az utolsónak különösen, mert ez hasznos tanács! Bár nem számítok már olyan nagyon fiatalnak a 26 évemmel..
2010. júl. 19. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!