Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Escitil fogcsikorgatás?

Escitil fogcsikorgatás?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom minden nap van valami új rossz tünete..Most azt vettem észre,hogy reggel összeszorított fogakkal ébredek,és barátom mondta,hogy valamelyik éjszaka is meglökdösött,mert fogcsikorgatás volt...

És eddig tudtam aludni,most meg 2-3 óránál nem tudok többet,mert hiába becsukom a szemem,egyszerűen nem tudok visszaaludni...Már 2 hete szedem,de sokkal rosszabb minden....meddig tartanak még ezek a rossz hatások? Mert én tényleg nem fogom szedni,mert már kivagyok ettől.. .Unalmas hogy kapok egy gyógyszert ami ha nem is használ egyből,de legalább ne lenne még rosszabb mint előtte volt.....



2021. okt. 7. 21:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen olvastam hogy a fogcsikorgatás a szorongás miatt van,csak ameddig nem szedtem az escitilt meg a frontint,addig ilyen nem volt,pedig előtte is szorongtam jobban mint most,azért voltam kénytelen pszichiáterhez fordulni...😐
2021. okt. 7. 22:06
 12/16 anonim ***** válasza:
30%
Ezért tuti le fognak pontozni, de a frontinnak is használnia kellene, csak éppen a legtöbb orvos szentírásként kezeli (szerintem tévesen), hogy csak 3*0.25 vagy 3*0.5mg szedhető belőle és pont. Ezek meg olyan baba adagok, hogy a legtöbb embernek persze, hogy nem használnak semmit. A kezdő adag nem egyenlő a terápiás adaggal csak szép kis hazánkban...
2021. okt. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Fogorvos tud csinálni neked éjszakai fogvédő/harapásemelő sínt. Ez megvédi a fogaidat.
2021. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
És ez a harapásemelő nem akadályoz az alvásban?
2021. okt. 7. 23:13
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem akadályoz. Az első 1-2 éjszaka fura, de utána már észre se veszed hogy ott van. Kinézetre olyasmi, mint egy láthatatlan fogszabályzó sín, csak ez puhább anyagból van és vastagabb a fog koronai részénél hogy emelje a harapást. Én sokkal jobban alszom mióta használom.
2021. okt. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Végülis bevált az Escitil?
2023. nov. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!