Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Escitil fogcsikorgatás?

Escitil fogcsikorgatás?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom minden nap van valami új rossz tünete..Most azt vettem észre,hogy reggel összeszorított fogakkal ébredek,és barátom mondta,hogy valamelyik éjszaka is meglökdösött,mert fogcsikorgatás volt...

És eddig tudtam aludni,most meg 2-3 óránál nem tudok többet,mert hiába becsukom a szemem,egyszerűen nem tudok visszaaludni...Már 2 hete szedem,de sokkal rosszabb minden....meddig tartanak még ezek a rossz hatások? Mert én tényleg nem fogom szedni,mert már kivagyok ettől.. .Unalmas hogy kapok egy gyógyszert ami ha nem is használ egyből,de legalább ne lenne még rosszabb mint előtte volt.....



2021. okt. 7. 21:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Főleg hogy a pszichiáter csak egy kis émelygést és fejfájást említett,hogy a betegek csak arra szoktak panaszkodni.Ennek ellenére már volt vagy 20 negatív hatása ...
2021. okt. 7. 21:11
 2/16 anonim ***** válasza:
Nálam os kijött kb minden mellékhatás tőle ami csak fel van sorolva. Mennyit szedsz belőle? Nekem az alvásproblémáim kb egy hónap után rendeződtek, de addig meghaltam ettől a gyógyszertől kétszer, az is lehet, hogy háromszor... Én most váltom le egy másik antidepresszánsra, remélem az nem kínoz meg ennyire.
2021. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%

harapj rá az ajkaidra gyengén és tartd ott a fogad mert különben szét fognak menni.

nálam ez vált be fogcsikorgatás ellen. a problámát nem oldja meg , de legalább nem megy szét a fogad.

2021. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Pelenkásfiú ***** válasza:

Fél adaggal kezdted?

Nem kaptál hozzá Frontint/Xanaxot?

Szokták javasolni az első pár hétre pont az ilyen mellékhatások miatt.

2-3 hét alatt elvileg hozzászoksz és jobb lesz.


Én is szedtem régen.. nekem nem volt semmi durva mellékhatás, csak talán kicsit fáradékonyabb voltam napközben meg picit jobban izzadtam a melegben. :D

2021. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen fél adaggal és még mindíg nem mertem bevenni egy egészet,mert ez így is elviselhetetlen.Írtak mellé frontint is,de azt csak 2-t veszek be egy nap..3x1-et írtak,de gondoltam azt majd az egész szem gyógyszer mellé.
2021. okt. 7. 21:25
 6/16 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Én az 5mg-ot egy hónap alatt szoktam meg nagyjából és csak utána tudtam emelni, de ahogy írtam is nagyon megszenvedtem vele.
2021. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Pelenkásfiú ***** válasza:

Frontinból minél kevesebbet! Csak amikor tényleg kell.

De még azzal sem alszol jól? :/

2021. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A frontinnal sem alszom jól...Én sem merem emelni..Csak legalább tudnám hogy biztos jól leszek tőle...mert ha szenvedek vele,és kiderül hogy semmit nem használ,akkor az jó lesz..

Még előtte Eleniumot szedtem,attól tudtam aludni...A pszichiáter leváltotta frontinra,azt hittem ez erősebb..

2021. okt. 7. 21:48
 9/16 Pelenkásfiú ***** válasza:

A Frontin igazából nem altató, csak gyenge nyugtató.

Nekem azért volt jó, mert megszüntette az ezer hülye gondolatomat, ami nem hagyott elaludni. :D

2021. okt. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A fogcsikorgatás nem igazán a gyógyszer mellékhatása, inkább a stressz, szorongás okozza. Sajnos nálam is van ilyen, pedig a pszichiátriai gyógyszereimet már évek óta szedem. A fogaim tönkre is mentek, volt, hogy egyszerre, egy harapás után kettő is eltört..
2021. okt. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!