Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért félek ennyire attól,...

Miért félek ennyire attól, ami még be sem következett?

Figyelt kérdés
Mióta olvastam Nostradamus jóslatát erről az évről, nincs éjjelem se nappalom, amikor ne uralkodna el rajtam páni félelem. Úgy érzem beleőrülök ebbe az egészbe. Nem tudok arra gondolni, hogy ez nem lesz így, ahogy mindenki mondja! Ebben az évben fogok érettségizni, nagyon nem ezen kéne, hogy járjon az eszem, de mit tehetnék, ha egyszer rettegek?
2010. szept. 1. 14:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok,próbálj meg nem törődni vele(mondjuk nekem nem sikerül annyira):)

te nem rettegsz a 2012-től?

2010. szept. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hihetetlen módon attól nem! Viszont tegnap elhitettem magammal, hogy nem is hiszek benne, amit már el is hiszek! Viszont olvastam egy olyan jóslatot, hogy lesz egy nagyon hideg éjjel amit 3 olyan nap követ, amikor a démonok feljönnek azokért az emberi lelkekért akik nem tértek meg. Valamilyen atya jóslatai!
2010. szept. 3. 15:33
 13/13 anonim ***** válasza:
Abban meg én nem hiszek annyira,szóval... :)
2010. szept. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!