Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért félek ennyire attól,...

Miért félek ennyire attól, ami még be sem következett?

Figyelt kérdés
Mióta olvastam Nostradamus jóslatát erről az évről, nincs éjjelem se nappalom, amikor ne uralkodna el rajtam páni félelem. Úgy érzem beleőrülök ebbe az egészbe. Nem tudok arra gondolni, hogy ez nem lesz így, ahogy mindenki mondja! Ebben az évben fogok érettségizni, nagyon nem ezen kéne, hogy járjon az eszem, de mit tehetnék, ha egyszer rettegek?
2010. szept. 1. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ezt jósolta még alakulhatnak máshogy a dolgok. Én alapból nem hiszek a jóslásban, így mondjuk könnyebb szívvel olvasom az ilyeneket. De ha kitör, akkor kitör. A legjobb dolog, amit tehetsz, hogy éled az életed. Most remélhetőleg nem lesz akkora szerepünk se a III. VH-ban, mint a másodikban volt, az átlagember talán könnyebben megússza a dolgot. Kivéve ha elkezdenek atombombákkal dobálózni...
2010. szept. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Épp az a baj, hogy 2011-re már azt jósolta:(
2010. szept. 1. 14:44
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem szoktál te minden mástól is félni? Szorongó típus vagy. Beszéld meg azokkal, akik meghallgatnak, és imádkozz!
2010. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem szorongok szinte soha, mindenen túllépek és valamilyen szinten bátornak érzem magam. Csak attól félek, hogy még azelőtt halok meg, hogy bármit is elérhettem volna, hogy gyerekem lett volna, hogy férjhez mentem volna.
2010. szept. 1. 17:35
 5/13 anonim ***** válasza:
Erre majd dec 31-én visszatérünk, hogy hogyan nem történt semmi az évben.
2010. szept. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Megegyeztünk:)
2010. szept. 1. 20:43
 7/13 anonim ***** válasza:

Azért hülyeség ebben hinned, mert Nostradamus SOSEM írt évszámokat a jóslataiban. Mellesleg annyira érdekesen vannak megfogalmazva a próféciái, hogy abba mindent bele lehet magyarázni:)


Remélem sikerült valamennyire megnyugtatnom téged:) Kérlek, ne higgy el mindent, amit olvasol.


Sok sikert az érettségin, nekem is idén lesz:)

2010. szept. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Miért félek ennyire attól, ami még be sem következett?


Válasz : mert ilyen alkat vagy. Ahogy én is. :)


Szóval nem vagy egyedül. Én 8 éve nem nézek TV-t és nem olvasok napilapokat. A hírektől is agybajt kaptam. Még más tolmácsolásában is. Van 2 gyerekem. Amikor azt hallottam, hogy egy 4 éves vak kislányt és az 5 éves testvérét a saját édesapjuk erőszakolt meg, illetve a nagybátyjuk és a nagymamájuk pedofíl orgiákat rendezett, ahova rendszeresen vendégeket is hívtak, azt hittem, hogy beleőrülök. Fuldokolva zokogtam. Többször is, ha eszembe jutott. Elkezdtem kombinálni, hogy a kiscsoportos kislányomat elrabolják, megerőszakolják és megölik... Mert ilyen gonosz a világ. És semminek nincs értelme, az emberek egymást ölik meg, erről szól minden.


DE!!! Eljutottam egy homeopátiával is gyógyító doktornőhöz. Már annyira fájtak a vállaim, hogy nem bírtam felemelni a kezem, állandó izomgörcsök, sokszor a nyakam sem mozgott már - a hagyományos orvosok nem tudtak segíteni, az akkupunktúra is kb 2 órára enyhítette a fájdalmaimat.

Soroltam a testi tüneteket a doki néninek, bőszen jegyzetelt, majd 1,5 óra múlva kinyögtem, hogy azt hiszem minemellett elmebeteg is vagyok, mert olyan félelmeim vannak, amikről tudom, hogy hülyeség, de mégis szinte pánikszerűen rettegek. Pl. a kisfiam a babkocsiban aludt a teraszon, de nem mertem elmozdulni mellőle, hátha átugrik egy kóbor kutya a kerítésen (210 cm magas amúgy a kerítés) és széttépi a gyerekem. Vagy képes voltam a tavasszal a kocsiban szundikáló kicsimet felébreszteni, mert ugyan a 20 fokban nem fázik és nem sül meg, de hátha egy elektromos hiba miatt kigyullad az autó és felrobban a benzintartály. Vagy soha nem mertem elmenni WC-re, csak ha mindkét gyereket vittem magammal, hátha beleesnek a teraszajtó üvegébe és elvágja a torkukat. (Fóliázott biztonsági üveg, ami egyben marad töréskor is...)

Roppantul szégyelltem magam. De a doktornő csak elmosolyodott és közölte, hogy akkor most megtaláltuk a nekem való alkati szert. Merthogy erre is van golyócska. :) És tényleg bevált.

Javaslom, hogy keress fel te is egy homeopata orvost. Nem vagy hülye, csak ilyen aggodalmaskodó alkat! Sokkal szebb lesz a világ, hidd el! :)

2010. szept. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 2004 környékén vettem mindenféle ilyesmi témájú folyóiratot, emlékszem egy cikkre, ami arról szólt, hogy "megfejtették a Biblia kódját". Visszamenőleg megtalálták benne a szeptember 11-i terrortámadást, meg nem tudom még, mit, sokmindent, na és benne volt a cikkben az is, hogy 2006-ra atomháborút jósol a Biblia. Kicsi voltam, eléggé paráztam. :D És még 2006-ban is eszembe jutott sokszor, aztán semmi. Persze az emberiség rendelkezik annyira idióta vezetőkkel, hogy valószínűleg tényleg el fognak kezdeni akár egy háborút, ami világméretű is lehet, akár az atomfegyverek használatát, de egyszerűbb követni a híreket, és felismerni a helyzeteket, melyekből komolyabb konfliktus lehet, nem pedig hülye jóslatokra, sőt hülye jóslatok félremagyarázására hagyatkozva rettegésben élni... szerintem.
2010. szept. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a megnyugtató szavakat! Valószínű, hogy ez az év is el fog telni anélkül, hogy bármi történne! Nagyon reménykedek benne!!!!!!!!!! Különben 2030-ra is világvégét jósoltak, 2000-re is úgyhogy remélem most sem lesz semmi!!!!

Mindenkinek kellemes napot kívánok!!!:)

2010. szept. 2. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!