Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet legyőzni a...

Hogyan lehet legyőzni a félelmet és a szorongást ?

Figyelt kérdés
Sajnos rányomja a bélyeget a mindennapjainra...Nem nagyon tudok elmenni hosszabb útra mert a félelem ott van bennem hogy valami bajom lesz...28 éves vagyok...
2021. okt. 1. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is csak 21 évesen, mindig a legrosszabb opciók jutnak először eszembe :/
2021. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom ennek mi lehet a megoldása.
2021. okt. 1. 18:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem sajnos. Pszichológuson gondolkozom, hátha tudna segíteni változtatni a negatív gondolkodásmódomon. Más ötletem ezen kívül nincs..
2021. okt. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pszichoterápiával ha csak ennyi a problémád hatásosan lehet kezelni.
2021. okt. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na igen csak ezek nem olcsó mulatságok ám.
2021. okt. 1. 19:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos itt kezdődik a probléma, hogy szinte esélyt sem adnak az embereknek, hogy mentálisan rendbe tegyék magukat, mert 20E/45perc egy konzultáció magánban, államin meg sz*rnak rád, egy vagy egy tucatból alapon.
2021. okt. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Én tb alapon járok pszichoterápiára, egy Forintba se kerül.
2021. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok..Mindentől félek,szorongok,egész nap.Már attól is rosszul vagyok ha fel kell kelnem az ágyból.Saját magamra ráhozom a frászt,ha tünetem sincs akkor is.Én is tb alapon fogok pszichológushoz járni.
2021. okt. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
8as: sima pszichológushoz ne járj, az a nagy semmi nagyjából. Klinikai szakpszichológust keress, a kettő között ég és föld a különbség (tapasztalat).
2021. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Akihez tb alapon küldtek pszichológushoz ,magánként is rendel,ő klinikai szakpszichológus is,azt olvastam róla.
2021. okt. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!