Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki lehet ebből gyógyulni?

Ki lehet ebből gyógyulni?

Figyelt kérdés
Semmi erőm már ehhez ,több mint 2 hónapja állandó a szorongásom,minden nap sírok,szinte csak feküdni tudok,enni is alig ,már nagyon lefogytam...Már szégyellem magam a családom előtt,nem tudok velük sem beszélgetni.Voltam pszichiaterhez,írt gyógyszert,de attól még csak rosszabb minden,a nyugtató sem segít..Már teljesen megvisel ez az egész ,leépít minden téren.Pszichológushoz is kaptam időpontot de én már abba sem bízom...Szerintem ez soha nem fog elmúlni....Van itt valaki, aki ilyen elkeserett,és nem látja a kiutat?

2021. okt. 1. 18:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
De amióta szedem csak jobban szorongok,és tényleg semmit nem tudok enni.Eddig napi 2 Eleniumtól legalább esténként tudtam enni,most meg semmi mióta az orvos gyógyszert cserélt,és azokat szedem.Már tényleg nagyon szomorú ez a helyzet..
2021. okt. 2. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!