Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet kigyógyulni a...

Hogy lehet kigyógyulni a vásárlásfüggőségből?

Figyelt kérdés
Már évek óta nem volt ez a problémám, a múlt héten viszont egy stressz hatására megint vettem 1 mobilt.Pszichológushoz nem akarok menni!
2010. aug. 31. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Még nem betegség, ha megajándékozod magad néha, ha rossz a közérzeted egy ideig. Ha ez kóros, tehát naponta több órát vesz igénybe, az egyfajta kényszerbetegség, azon belül szenvedélybetegség. Gyógyszer nem szükséges még neked sztem, te magad tudsz segíteni rajta, de van a SOTE-n terápia, nagyon sok lehetőség, olvasgass a neten. Tűzz ki célokat magadnak, 1 héten, csak 1* veszek vmit
2010. szept. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves "Vásárlásos"! Én is imádok vásárolni, és persze a dolgoknak fokozatai vannak, a "muszájtól" kezdve, a "direktvagyokhülyéig"..., -de egy mobil? Az semmi.

Egyébként igazi vásárlásosoknak egy jó módszerem:pl. Bevásárlóközpontokban alkalmas. Tegyünk sokmindent a kocsiba, szánjunk rá elég időt, és most kóvályogjunk vissza a polcokhoz, és egyenként tegyük vissza a nagyját.Üdv: Gesztilla

2010. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!