Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem akarok dolgozni?

Miért nem akarok dolgozni?

Figyelt kérdés

Rengeteg munkahelyem volt már, pedig még csak 23 vagyok.

De úgy érzem valami baj van velem, egyszerűen nem akarok bejárni dolgozni. Otthon szeretnék aludni és az otthon kényelmére vágyom. Fárasztónak talákom nagyon, félek hogy elrontok valamit, hogy csalódást okozok, és a kötöttségeket sem szeretem.



2021. szept. 7. 01:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Maga a cél ami hiányzik az életedből.

A probléma inkább ott van, hogy hiába is dolgozol maximum elvegetálsz belőle, mert folymatosan romlik a pénz értéke.

2021. szept. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szintén így vagyok csak már 24 és ugyanígy érzek.

Nekem is sok munkahelyem volt, lehetett volna.

Nem szeretem a kötöttséget szintén, azt hogy korán kell kelni és időben lefeküdni meg minden egyebek főleg a munkába indulás...

Én is így voltam vele hogy jó így egész nap aludni, pihenni otthon de sok idő elteltével rájöttem ez nem jó és kihozta belőlem a derpessziót mivel nem érintkeztem senkivel, ingereket se kaptam kintről így mindig csak emésztettem magam hogy semmiben se leszek jó úgy se.

Suliban is mikor már sok nyári szüneten vagyok túl úgy érzem ez hosszú és unalmas hogy semmit nem csinálok, és jobban vártam a sulit.

Ez most is így tart mert 2 éve ebben vagyok de változtatni akarok, mert kifogyott a pénzem is és sok dolgot akarok venni, magamon is negatív hatásai lettek az otthon létnek..szóval egy ideig tényleg jó de utána csak felemészt.

2021. szept. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vannak céljaim
2021. szept. 7. 02:21
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez addig így is lesz amíg nem találsz egy olyan munkát, vagy munkahelyet amit szeretsz, szeretsz bejárni.

Nekem is rengeteg munkám volt az életem során pedig 29 éves vagyok.

Ebből kb. amit igazán szerettem talán 3 munkahely volt.

Az egyik megszűnt, a másiktól sajnos el kellett köszönjek, a harmadik ami a legjobb volt, -és 3 évet lehúztam- sajnos megváltozott és annyiban maradt.

Jelenleg magam csinálom a munkámat, van egy Kft.-m és úgy érzem boldog vagyok.

Viszont ami hiányzik, az a közösség, amikor annyi emberrel találkoztam és jól éreztem magamat ott..

Persze így más, hogy magadnak vagy a főnöke és mindenki talán ezt kívánja magának, és tényleg jó ez!

Viszont 10x annyit kell bele tegyél mintha csak alkalmazott vagy.

Nem mindenkinek való.

Sokszor engem is a sírás kerülgetett, mert olyan akadályokat rakott elem az élet, de megoldottam mindig.

Én azt mondom, hogy keress egy olyan munkahelyet ahol számítasz, és jól érzed magadat..

Én az utolsó helyen amit imádtam, nagyon jól éreztem magam.

Mindig voltak egyetemista diákmunkások nyáron az üzletekben és mindig új csajjal beszélgettem, sz€xeltem.

Nem vicc! :D

De volt olyan munkahelyem is, ahol 3 hónapig bírtam, sőt pánik rohamok is kijöttek rajtam amikor reggel be kellett menjek… Pedig a kezdő fizum volt 280.000.-

Betanulás után 430-450.000 Ft lett volna..

De annyira sz@r volt a hangulat, főleg mert nem bírtam beilleszkedni, hogy rosszul voltam szó szerint..

Én sem vagyok egy aktív ember, jobb szeretek lustálkodni, de viszont a pénz meg kell.. Csinálj olyat ami tetszik.

Ha ehhez 100 munkahelyet kell megjárj, akkor járj meg annyit, de 1 biztos, hogy nagyon tetszeni fog es öröm lesz bejárni.

2021. szept. 7. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem nem dolgozni nem akarsz, hanem állásban lenni.

Sebaj, kb. az emberek 70%-a nem állásban dolgozik, illetve nem állásból van fedezve a megélhetése, szóval sok más lehetőség van.

Ott van például a vízállás.

Mohácsnál 11, Bajánál 14. Megveszed Mohácsnál, eladod Baján , és kész is.:)

2021. szept. 7. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem akar, de kell a pénz. Aztán a mostani melóhelyek eléggé lelombozóak, ezer éves megkövült szabályok vannak, amit egy fiatal másképp lát. Rugalmatlan, logikátlan, hierarchikus a legtöbb melóhely, a főnök min. azt hiszi, ő a király. Pénz sem sok a legtöbb helyen, hogy ezt ellensúlyozza.
2021. szept. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Nekem több ilyen kollégám is volt, és most is van egy. Simán állásban tudnak maradni, nem rúgják ki őket, mert mindig hazudnak valami szomorú sztorit, hogy miért nem mentek dolgozni. El lehet így lébecolni egy életet, csak a kollégáid fognak iszonyúan szívni, de hát az ilyeneket ez nem érdekli.
2021. szept. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Szimplán lusta vagy, nem kell ezt túlmagyarázni.
2021. szept. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
8.na azért ez nem csak ennyi.
2021. szept. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Mert minden az oledbe hullik. Sajnos nem anyukadek elcsesztek
2022. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!