Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet csökkenteni a...

Hogyan lehet csökkenteni a stresszt?

Figyelt kérdés

Legális, vény nélkül kapható szert keresek, ami nyugtató hatású.

Citromfű teát próbáltam, de nem volt hatása.



2021. szept. 6. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
A kocogás pontosan ugyanazoknak az anyagoknak a szintjét emeli meg (dopamin és szerotonin), mint amit a doki bogyói. A legjobb stressz ellen a sport. :)
2021. szept. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Relaxáció. Hihetetlen hasznos. Napi 10-20 perc és utána mintha kicseréltek volna. Tapasztalat. Ja meg a sport.
2021. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha már relaxáció, akkor autogén tréning. Vannak csoportos vagy egyéni tanfolyamok, pszichológus szervezésében. Nagyon hasznos. Plusz a sport.
2021. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja és magneb6 :D
2021. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát én sportolok.

Edzés után kb 30 percig érzem hogy nem vagyok olyan stresszes mint előtte. Aztán megint...

Futásnál ugyanez

2021. szept. 6. 19:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor csak a meditáció maradt, vagy a magnézium + b6. De miért vagy stresszes?
2021. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Költözz el Nyugatra, ahol nem volt szocializmus. Megkeseredett, boldogtalan, kiégett, agresszív emberekből áll Magyarország. Itt nem csökken, hanem újratermelődik az agresszió generációról generációra. Szard le a hazafiasságot. Egy életed van.
2021. szept. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#6

Bármilyen helyzettől ami egy kicsit is eltér az unalmas átlagos hétköznaptól.

Vagy pl ha valami új dolog vagy változás van...

2021. okt. 3. 19:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Meditáció + futás ha épp intenzív érzelmi kontroll kell a legjobb szerintem.


Ezen túl ilyeneket szoktam h gyertyát gyujtok, séta kint. (Nekem most teljesen felfordult az életem és eltűnt az eddigi stabilitás, az új meg még nincs meg. A legrosszabb pánik/szorongasos állapoton már szerencsére túl vagyok. De a depresszió még itt csücsül az árnyékomban. )

2021. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!