Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak valami praktikák,...

Vannak valami praktikák, bevált módszerek, hogy lehet csökkenteni az iskolai stresszt?

Figyelt kérdés
2016. aug. 25. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen korosztály? Milyen stressz? Mi okozza?
2016. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rendszeres és egészséges életmód, és rendszeres tanulás, háziírás.
2016. aug. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fejtsd ki bővebben. Mert érettségi előtti stressz például elkerülhető úgy, ahogy második írja. De nem mindegy, hogy ilyesmiről van szó, vagy egy másodikos kisiskolásról, aki szorong matek vagy úszás óra előtt. Utóbbi szülői, pedagógusi segítséget igényel, de az is előfordulhat, hogy még pszichológusét is.
2016. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értve a gimnáziumi túlhajtásra
2016. aug. 25. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Ó, az semmi volt. Egyetemen százszor annyit kellett tanulni, de azt is meg kellett csinálni, ha ösztöndíjat akartál, akkor nem is rosszul.


Rendszeresen kell tanulni, mindenből összefoglaló jegyzetet készíteni, folyamatosan ismételni, lehetőség szerint két-három napra előre tanulni, hogy a következő napra mindig csak ismételni kelljen. Vitamin, egészséges táplálkozás, mozgás is segít. No pia, cigi, teljesítmény és egészségromboló egyebek. Nekem más praktikám nem volt, mégis majdnem kitűnő lettem mindig.

2016. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha protekcióval kerültél be, lehet, hogy át kéne menni gyengébb iskolába.
2016. aug. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendesen kerültem be
2016. aug. 26. 11:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!