Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol tudnék személyiségzavaros...

Hol tudnék személyiségzavaros emberekkel beszélgetni, barátkozni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 27. 20:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Miért akarsz? O_O Ez valami fétis?--
2021. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Ennél jobb helyet keresve sem találhatnál hozzá :D
2021. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
a gyakorisok 95%-a az.
2021. aug. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Azért szép, hogy az első, ami eszedbe jutott oknak, az a fétis...

Érdekel az ilyen emberek gondolkodásmódja, szeretném jobban megismerni.

2021. aug. 27. 20:27
 5/16 anonim ***** válasza:
16%
4.bocs de nem normális ha valaki eleve ilyet kérdez..O_O
2021. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5 Tehát, aki szóba áll személyiségzavaros emberekkel, az nem normális?
2021. aug. 27. 20:35
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én diagnoztizált sz.zavaros vagyok, de nem vágyom kíváncsiskodókra. Meg ez úgy jön le, hogy a listában kipipálható a mentális beteg barát/ismerős is, a melegekkel egyéb „érdekesnek” minősülő egyedekkel.


Egyébként nem fogod megismerni egy sz. zavaros gondolkodásmódját, mert mindenkinél másképp nyilvánul meg ezért se tudnak vele mit kezdeni az orvosok... De kiindulásnak ott a dsm.

2021. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

6. Nem ezt mondta az előző. Hanem azt hogyha kifelyezetten ilyen emberekkel akarsz barátkozni.

Amugy sok ilyen ember van valószínű a környezetedben is csak nemntudsz róla hogy nekik az van. Mivel a személyiségzavar nem elmebetegség, szóval egy kívülálló számára nem biztos higy nyilvánvaló hogy nekik az van.

És nem hiszem hogy úgy kellene hozzájuk állni mint az állatkertben az állatokhoz (nem mintha ők megérdemelnék).csak azért írom mert nem tudom elképzelni hogy hogy gondoltad. Odamesz valakihez ha megtudod hogy személyiség zavara van és elkezded faggatni a betegségéről? Nem hiszem hogy örülne neki. Inkább nézzél videókat pl. Tele van velük a YouTube. Vagy olvass.

2021. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem találsz a környezetedben is. Nincs a homlokunkra írva. Viszont, nem biztos, hogy az idiótán viselkedők közt kéne keresni. Rólam se mondaná meg senki. Gyógyszert szedek.
2021. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Úgy látom ez most úgy jött le, hogy én színház helyett akarok velük beszélni. Csak azért akartam, mert gondoltam így jobban megérthetem őket. Nem itt akartam egyébként beszélni, valami csoportos beszélgetésre gondoltam, ahol ilyen emberek beszélgetnek. A környezetemben lehet van, de nem tudok róla. Köszönöm a válaszokat.
2021. aug. 27. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!