Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi oka lehet az éjszakai...

Mi oka lehet az éjszakai rossz álmoknak?

Figyelt kérdés

Pár napja van csak ez. Reggel emiatt rosszkedvűen ébredek és lehangolt vagyok egész délelőtt, anélkül hogy tudnám az okát. Délután már semmi bajom. Bár enyhén szédülök néha.

Nem vagyok depis, és nem is különösebben stresszes mostanában az életem, ezért furcsállom a dolgot. Szerintetek mitől lehet?


2010. aug. 29. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt olvastam valahol, hogy ha a mobilod a fejeddel egy vonalban helyezkedik el éjszaka, vagy a párnád alatt van, az okozhat rossz álmokat.

Továbbá tapasztalatból mondom, hogy ha este, lefekvés előtt még eszek, akkor utána rosszat álmodok.

2010. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ha csokit eszek este, akkor álmodok rosszat. Próbáld ki, hogy 6 után már csak almát eszel és tornázz vagy fuss kicsit elalvás előtt friss levegőn, hátha segít.
2010. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Lehet benne valami, mert én tényleg szeretek a késő esti órákban is enni. Viszont csak mostanában vannak ezek a rossz álmok. De ettől függetlenül, oda fogok figyelni az étkezésemre, köszi.

2010. aug. 29. 18:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok kaja lefekvés előtt, és ha nem is érzed h túl sokat stresszelnél, azért biztosan vannak megoldatlan kérdések az életedben, vagy tudat alatti félelmeid, amik így köszönnek vissza.
2010. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, de ami tudat alatt van, azt nehéz tudatossá tenni, sajnos.
2010. aug. 29. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Lehet sok brutális jellegű filmet nézel

2. 6 óra után ne vacsorázz

3. imádkozz lefekvés előtt

4. gondolj mindig jó dologra

2010. szept. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!