Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Disszociációs problémákkal...

Disszociációs problémákkal kűzdő emberek ki tudják magukat "gyógyítani" ebből az állapotból?

Figyelt kérdés

Egy ideje érzem, hogy valami nincs teljesen rendben. Elinte azt hittem, a kevés pihenés miatt van ez az érzés, de elkezdtem komolyabban utána nézni, hogy mi is lehet valójában. Végül ezen az oldalon olvasott információk után rájöttem, hogy ezek nagyon hasonló tünetek.


[link]


Olvastam olyat, hogy meg kell tanulni figyelmen kívül hagyni, és ekkor jó eséllyel maguktól elmúlnak.

De ezt hogyan, ha legtöbbször mindig eszedbe jut az az erzés, amint normálisan érzed magad és kezdődik minden előről?



#álmodozás #mentális betegség #disszociáció #disszociációs elmezavar #valóságtól elhatárolódás
2021. júl. 14. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el egy pszichiáterhez megbeszélni a tüneteidet, ha ilyesmit tapasztalsz, hogy ő mit gondol, mi a pontos problémád. Az öndiagnosztizálás nem jó. Az is lehet, hogy semmi bajod, csak túlgondolod, meg az is, hogy valami sokkal súlyosabb.
2021. júl. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem súlyos, menj el jógázni, szerintem az is segíteni fog.
2021. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!