Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet ezen javítani?

Hogyan lehet ezen javítani?

Figyelt kérdés
Nos 17 éves vagyok. Nem sokára 18. Hangulatváltozásaim vannak. Néha repülök a boldogságtól, máskor állandóan sírnék. Nem sokan tudják persze ezt rólam. Magamba folytom a bánatom és nem beszélem ki. Talán ez is lehet a probléma. A mindennapokban is felveszem a szokásos álarcot és mosolygok, mintha semmi gondom nem lenne. Nem sírok más előtt, nem mondok el mindkeinek mindnet. Néha még a legjobb barátomnak sem. Gondolkoztam, hogy azért, mert egy idő után megunna. Fél éve szakítottunk a barátommal, de azon is túltettem magam.De mégis rosszul érint, ha nem jön össze egy kapcsolat, pedig nem keresem görcsösen. Most is megtetszett egy fiú igazán kedves volt, sokat beszélgettünk, mindig jó kedvem volt vele. Nagyon tetszett és szerettem volna többet. Aztán a fiú véleménye megváltozott. Nem értem miért. Persze ez is földhöz döntött kicsit. Persze ott vannak a családi problémák is amik igen súlyosak, amit most nem akarok részletezni. Tehát nem jó ez a helyzet sem, menekülni akarok valahogy. De nem tudok, még nem. És nem értem, hogy miért vannak ezek a hangulatváltozások? Ha valaki tud valami használhatót, ami segít az jó lenne. Köszönöm a normális válaszokat.
2010. aug. 26. 17:29
 1/9 xXx_CloUd_o.O_xXx válasza:

Bocis ,h irok =/

De erre én is kiváncsi lennék =(

ugyan ez van velem is =/

2010. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mióta vannak ezek a hangulatváltozások? Ezek a tünetek hasonlóak a mániás depresszió tüneteihez, persze ennyiből nem mondom, hogy neked is az van.
2010. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 18 éves srác vagyok, nekem is nagyon dúrva hangulat változásaim vannak, szó szerint percről percre, szélsőségesen. Pszichológusban nem bízok, ezért magamat próbálom "kivizsgálni". Arra jutottam, hogy ez egy olyan kamaszkorral jár, ami nagyon STRESSZ-es, SZORONGÁSokkal teli. Legalábbis az én esetemben ez a probléma.
2010. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van, ez kamasz korral jár, ezen át fogsz lendülni lehet most, de lehet csak 1 év múlva... nefélj 20 évess korodra kapunyitási pánikod lessz, 30 évesen több pénz kéne... 40 éves korodra hogy már nem vagy fiatal, 60 éves korodban pedig hogy csak idáig jutottam... 80 éves korodra, meg az hogy a szomszéd hangosan verte be a szöget a deszkába.. :D:D
2010. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó ezen jót nevettem :):) ÉS
2010. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az utolsó előttin én is jót nevettem. :D igazából legalább 2 éve megy, hogy hol jobb, hol rosszabb állapotok között lebegek. Körülbelül azóta, hogy tesóm meghalt meg apum inni kezdett. Valószínű, hogy ez lehet a fő probléma.:s
2010. aug. 28. 13:18
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem meg járj el sportolni vagy pl. tanulj meg hangszeren játszani és szerintem ez kicsit segít majd a hangulatodon.:)

egyébként megkérdezhetem,hogy a tesód hány évesen és miben halt meg?

2010. szept. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Hallgass zenét, otthon, utcán. Ez nekem segitett. És nem ártana önbizalmat növelni. Ott a beslő feng shui. Nem Isten ellenes dolgok, semmi vallásos, csak ad egy erős önbizalmat és egy jó lendületet! Érdemes megpróbálni!
2010. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
velem majdnem ezvan.csak én velem ez nem most alakult ki hanem már ovis koromban.és én most fogok gimibe menni vagyis jővőre és koleszba szeretnék menni mert már egyszerűen nembirom!!!talán jobblesz ha végre nemleszek a családommal.
2010. szept. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!