Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pösze vagyok, és ez eléggé...

Pösze vagyok, és ez eléggé irritál engem. Hogyan tudnék rendesen beszélni, mint a többiek? Hogy lehet ezen javítani?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Logopédus, ez mond valamit?
2010. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos ,főleg ha fiú (:
2010. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja...jól jársz vele!
2010. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mesélj, logopédus vagyok. Kor, hibás hangok, stb.
2010. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
F/14 vagyok, az sz , z , s ,cs ezek körülbelül.
2010. nov. 18. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, itt vagyok. Megtanulható a sziszegők tiszta ejtése, csak annyival nehezebb, amennyivel régebben rögzült nálad a hibás ejtés egy óvodás, vagy kisiskolás korúhoz képest.


Keresned kell egy beszédtechnika tanárt, vagy logopédust, aki kül. gyakorlatokkal kicsiszolja a beszédedet. Folyamatos, kitartó gyakorlással megszüntethető a beszédhibád.


(Már csak az érdekelne, hogy annak idején hogyhogy kimaradtál az óvodai logopédiai szűrésből.)

2010. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem: nem tudom, hol laksz, de a helyi nevelési tanácsadóban vagy egységes pedagógiai szakszolgálatnál találsz logopédust (ezekben az intézményekben ált. 18 éves korukig foglalkoznak a diákokkal), akkor nem kell privát kezelésre járnod.
2010. nov. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!