Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alig van hangom, mit csináljak...

Alig van hangom, mit csináljak, hogy végre rendesen tudjak beszélni?

Figyelt kérdés
Megfáztam, vagy elkaptam valamit, nem tudom. De már másfél hete. Minden más tünetem elmúlt, csak a hangom nem okés, leginkább csak elég halkan tudok beszélni. Valami, ami használ?
2011. jan. 3. 17:13
 1/4 Mandula11 ***** válasza:
Gyógyszertárban vegyél 1000 mg-os kálciumos c vitamin, és egyél sok mézet. Tuti segít, bevált módszer:)
2011. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már bármit megennék, elszopogatnék, hogy elmúljon végre! Köszönöm, próbálkozom! A méz jó érzés, ahogy a torkomon van, de eddig csak a teámba tettem. Most majd néha pár kanállal eszem. köszi :-)
2011. jan. 3. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Igyál sokat, és lehetőleg ne használd a hangod!
2011. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt csináltam, hogy egy citrom felének kiszedtem a belsejét, összekevertem mézzel és azt eszegettem, mert ezres c- vitamint nem nagyon találtam itthon...

Másodiknak: ezt is köszönöm, nem is nagyon tudom használni, úgyhogy hallgatok... még jó, h egyedül vagyok itthon.

Köszi mindkettőtöknek!

2011. jan. 3. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!