Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már beteges? Mert én nem...

Ez már beteges? Mert én nem tudom, szerintem nincs baj velem.

Figyelt kérdés

Elnézést. ha rossz témakörbe írtam volna.

A helyzet az, hogy 164-5 centi magas vagyok. Régen, nem bírtam reggelizni, és 44 kiló voltam. Ez után rendbejöttem, és egyre jobban elkezdtem hízni. Amikor megláttam, hogy 52 kiló vagyok, kiborúltam. Sokan mondják, hogy tökéletes az alakom, meg vékony vagyok. De engem kiakasztott, hogy 50fölé kerültem, szóval elkezdtem fogyózni. Visszafogytam 50-re, de én 48 szeretnék lenni. Elméletileg most is nagyon vékony vagyok, és nem akarok csontsovány lenni,de bennem van, hogy 48-ig le kell fogynom. Ez már anorexia nervosa jelei, vagy pedig nincs semmi baj velem?:)

Köszönöma válaszokat. Csak mert volt, aki mondta, hogy lehet, hogy ez már így nem lesz jó, meg, hogy hülye vagyok, hogy fogyózni szeretnék.


2010. aug. 26. 15:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Sajnos alapból megvan bennem ez az "elhízási félelem".:D de csak kinövöm:)
2010. szept. 7. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!