Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi Frontin jelentene...

Mennyi Frontin jelentene halálos dózist?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 19:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem hinném hogy ezektol a szaroktol olyan konnyu lenne meghalni,nekem Rivotriltól sikerült,de ugy hogy napokig ittam rá folyamatosan morfin tartalmu szert,direkt nem írom ki hogy mit.Magától a rivotriltól se lehet csak ugy meghalni,vagy legalább kilós mennyisegek kellenek..Ja hozzáteszem,hogy nem haltam meg.. megmentettek végül de éppenhogy..nem szabad ilyen hülyeségben gondolkodni,ilyen helyzetbe hozni a szülöket...
2021. szept. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Tegyük fel meg csinálod a hülyeséged következmény be visznek kimossák a gyomrodat irgalmatlanul aztán mehetsz a zárt osztályra ahol tele nyomnak nyugtatóval meg gyógyszerekkel szerintem nem érdemes kockáztatni én majdnem meghaltam 30 szemet vettem be pedig
2022. ápr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
én napi 10mg szedek 2mg rivotrillal es mirzatennel,nem hinnem hogy egyikbe is belehallnék.Rivotrilból is szedtem már be 30MG felet és még scssk el se álmosodtam.Frontint meg alapból napi 10mgt szedek úgy járok megyek teszek,intézem az életem,jó gyógyszerek se 30 se 40 nem halálos.és ne azt írjátok hogy szemet hanem h mg-t.30nszem lehet akár 0.25os is es akkor az 7.5mg lofasz
2022. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Tegnap megettem vagy 80 db 0,5ös Frontint, rá is vedeltem. Ma semmi bajom. Az elvonási tünetektől félek, ősszel volt egy hasonló után pár rettenezes napom.
2023. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
lesznek is majd még tesóka én 10éve így nyomom rettenet napokra készülj!😀nekem megy mellé ketilept is
2023. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 annakarerina1 válasza:
Aki írta,hogy az elvonási tünetek rosszak írna valami konkrétumot?
2023. máj. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hm?
2023. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem tudsz aludni, vagy ha igen, akkor csak pár órákat, azalatti is nagyon valóságos rémálmaid lesznek, izzadsz miközben próbálsz aludni, következő percben megsülsz, mindenféle dolgon jár az agyad. Remegsz, nappal a kialvatlanságtól olyan paranoiás leszel, hogy az utcára se mersz majd kilépni, mozgásoddal is gondok adódhatnak, és ez tart vagy egy hétig. Remélem semmit nem hagytam ki.

A március 27.i válaszoló vagyok.

Akkor nem lett bajom, nem tudom mitől függ hogy lesz-e tünet vagy nem. Viszont most október végén megint szar volt, rengeteget megettem. Többet nem váltok ki semmi ilyet, a dokit megkértem hogy tiltson le róla, szóval ha akarnék se tudnék.

Senkinek sem ajánlom a szedését.

2023. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Pontos információ nincsen róla, patkánykísérletek alapján valahol a több száz mg/testsúlykilogramm magasságában lehet a halálos dózis. Mondjuk vegyünk 400 mg/testsúlykg-t, egy 70 kilós embernek ezek szerint 28000 mg alprazolamtartalmú Frontint kellene bevennie. Na most ha a 0,5 mg-os tablettákból indulunk ki, akkor ezek szerint ezekből 56000 tablettát kellene bevenned. Ez kb. egy kisebb vödörnyit jelent. Ha sikerül ennyi Frontint szerezned valahol, hamarabb elpatkolsz, ha fejbevered magad vele. :)
2023. nov. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
jó hogy nem 0.25el számolod
2023. nov. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!