Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi Frontin jelentene...

Mennyi Frontin jelentene halálos dózist?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 19:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
passz, potenciális öngyilkosjelöltek miatt nem nagyon terjesztik az infot:P
2010. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Egyénfüggő.
2010. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

A legerősebből pontosan 1.999.999. A 2 milliomodik visszahoz.

Hány ugyanilyen kérdés szerepelt már ugyanitt?

Menj inkább szakorvoshoz, vagy ha másnak akarod beadni, a rendőrségre.

2010. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
köszi a kedves választ ...:)
2010. aug. 25. 19:12
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

100 biztosan. Nem vicc, körülbelül ennyi kell ezekből, nem olyan egyszerű azért megölni egy embert, és azért elég biztosra vannak ezek a gyógyszerek kitalálva. De a gyógyszerek nem túl megbízhatóak, ha azzal akarod kinyírni magad, három dolog történhet:

A) Elkezdesz hányni, mielőtt annyit vennél be, hogy meghalj tőle.

B) Kiütöd magad, mielőtt annyit vennél be, hogy meghalj tőle.

C) Ez az esetek 1,8%-ban történik csak meg: ha mégis valahogy sikerülne bevenni a megfelelő mennyiséget, akkor izomgörcsök, rekeszizom-görcs (fulladozás), görcsös hányás, ürítés/vizelés, és az ilyen Frontin-féle idegrendszerre ható gyógyszerek okozhatnak még iszonyatos fejfájást. Végül pedig gyakorlatilag belefulladsz a saját hányásodba.


Úgyhogy szerintem hagyd a francba a gyógyszereket...

2010. aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

Aki biztosra akar menni,nem azt választja,van annál "hatékonyabb" szer is...Kicsi az esélye,hogy benzodiazepin túladagolásba belehaljon bárki is...Az alprazolam (ami a Frontin és a Xanax hatóanyaga is)korszerű vegyület,túl biztonságos...Emellett kiváló ellenszere van (a flumazenil hatóanyagú Anexate),és ezt az orvosok is tudják...Nem adok tippeket,hogy mennyi a halálos dózis,és mivel célszerű kombinálni...Ma már az Interneten sajnos minden hülyeséget meg lehet találni így is...


De ha ilyesmin morfondírozol,jó ha tudod,hogy nekem már 32mg is elég volt belőle egy "jó kis gyomormosáshoz",és egy komoly anterográd amnéziához...Nincs is annál "kellemesebb",amikor szájterpesz kíséretében egy másfél centis gumicsövet nyomnak le a torkodon,miközben majd megfulladsz és végigrókázod a folyamatot,aztán literszámra töltik beléd a vizet,majd a sürgősségin kötsz ki infúziókkal a karodban,utána pedig a pszichiátrián,és állítólag teljesen orientált vagy,válaszolsz az orvosok kérdéseire,ám másnap mindebből az ég világon SEMMIRE nem emlékszel,úgy kelsz föl,hogy azt sem tudod hol vagy,hogy kerültél oda,és még csak ködösen sem rémlik,hogy mi történt...Nem javaslom,hogy bárki is kipróbálja...

25/L

2010. aug. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%
Úgy látom csak laikusok próbáltak válaszolni. őszinte leszek... én egyszer 60 szem frontin és 20 szem exforge-t vettem be. az orvos szerint nem sokon múlott hogy ottmaradjak, másnap találtak meg, elvitt a mentő... nem volt gyomormosás, hisz már felszívódott addigra minden. nem is emlékszem pontosan csak mesélték hogy az orvos pörgött ott hogy tegyenek rám EKG-t, és kihagyott a szívem meg össze vissza vert. szóval én egyszer megcsináltam a hülyeséget, de ha szégyenbe maradsz és nem fejezed be amit elkezdtél akkor iszonyat gáz a dolog. utána egy darabig kisgyerekként kezelnek, babusgatnak és ettől nagyon ki lehet akadni. akkor megfogadtam hogy ha úgy alakul az élet akkor sem a frontin lesz a megoldás. egyébként a frontin magába lehet hogy nem öl meg. de ha a megfelelő anyaggal vagy gyógyszerrel kombinálod akkor biztos lehetsz benne hogy kicsinál. azt viszont ne felejtsd el hogy az élettől és a problémák elől való menekülés a halálba egy gyáva dolog. gyáva emberként meghalni pedig iszonyú gáz dolog... a problémák azért vannak hogy megoldjuk, és erősödjünk tőlük, nem pedig azért hogy meghátráljunk... remélem tudtam segíteni, és talán változik a felfogásod.
2011. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Burqs63 válasza:
96%
Ha beadod a kulcsot, nem mindegy már hogy gyávának tartanak? Azt már úgy se tudod
2018. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
99%
Teljesen mindegy,hogy az az illető,aki feltette ezt a kérdést valóban meg is akar halni,az ő döntése,az ő élete,mi nem tudhatjuk milyen életen megy keresztül,aki öngyilkosságot elkövet,nem gyáva,pont ő az aki nem gyáva..Más okos emberek kényelmes életüket élve nem osztogasson hülye tanácsokat...Fingjuk sincs más ember szenvedéseiről..
2019. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól van. 100 frontin nem lesz halálos, srácok. 140-et éltem túl. Persze akkor épp nem kombináltam semmivel. De amivel én régebben a hatásnövelés érdekében összemixeltem, az a Rivotril, Dormicum, Tramadol. Erre a négyesre pedig pia. Ezzel nem meghalni akartam, csak egyet buliztam. Mennyiségeket nem írok, mindenki kiakadna. Maradjunk annyiban, hogy én a mixek után is csak csendesen sorozatoztam tovább.. nem érdemes ezekkel próbálkozni. 1-2x jó velük szétcsapni magunkat, odatenni egy durva bulit, de ezek nem túl halálosak. Brutál mennyiségek, és még csak be sem aludtam..
2021. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!