Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok teljesen más...

Miért vagyok teljesen más mint mások?

Figyelt kérdés
Amikor beszélgetek valakivel,irigylem,hogy önmaguk tudnak lenni és felszabadultak,boldogok. Én nem élvezem a beszélgetéseket,mert teljesen más vagyok mint a legtöbb ember. Idegesit ha valaki állandoan beszél és főleg ha saját magárol. Állandoan azt figyelem beszélgetéskor hogy milyen a másik személyisége. Egyszerűen csak olyan amilyen. Én elgondolkodom minden mondandomon. Paranoiás is vagyok,hogy rosszat akarnak nekem és ártani,bántani fognak. Minden kritika rettenetesen rosszul esik.nem pereg le rólam mint masokrol.Mintha több személyiségem lenne,vagy skizofrén lennék? Állandoan jönnek mennek a negativ gondolatok a fejembe. Sokszor mintha nem a valoságba lennék. Szeretnék önmagam lenni és olyan amilyen. Nem pedig állandoan zavarba lenni és mindenen elgondolkodni amit mondok vagy cselekszek.
2021. jún. 12. 16:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
Pszichoterápia lenne a legjobb. Gyógyszer is segíthet.
2022. ápr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Azért, mert teljesen egyedi vagy, csak úgy, mint minden más ember is.

Ettől függetlenül azért még kereshetnél egy szakembert, pszichológust, akár a háziorvosodon keresztül is, akivel mindezt részletesebben megbeszélheted és segíthet jobban elfogadnod saját magad.

2022. ápr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hidd el a legtöbb ember falra mászik azoktól, akik folyton beszélnek, plane ha önmagukról. Csak belénk nevelte a társadom, hogy ilyenkor is udvariasan mosolyogjunk és bólogassunk.
ma 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Borzasztóan utálom ha valaki nagyképű és magáról beszél. Én mindig odafigyelek a másikra és nem magamról beszélek. Lehangolnak az ilyen egyének. Primitívek.
ma 11:09
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek.
ma 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!