Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Masok is ugy velekednek,hogy...

Masok is ugy velekednek,hogy ez a streamerseg mint fo foglalkozas teljesen haszontalan es felhaborito?

Figyelt kérdés
Ha tehetem kerulom is az osszes ilyen es ezzel a temakorrel kapcsolatos videokat,mert szerintem ezek az emberek borzasztoan irritativak. Nem tudom megerteni,hogy miert jo az ha valaki kinabol rendelt ruhakat,sminket,jatekok dobozos kiadasat vagy mas manapsag trendi temakrol beszel. Azaz ember nem a baratom/baratnom akivel egy kellemes beszelgetos delutant eltoltenek. Csak valaki aki neha a rendszert szidja vagy beszamolot tart.
2021. jan. 4. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább influenszerkedésnek hangzik amiről írtál. Sok figura eljátssza hogy szupersztár, valószínűleg jó néhány beteg elme el is hiszi magáról.


Hogy valaki elmondja valamiről a véleményét, az nem annyira értem miért irritál, lehet rá reagálni, vagy nem követni ha nem érdekel. Főleg ha értékes a meglátása, akkor miért lenne probléma?


A streamerkedés meg a szórakoztatásról szól, közösségépítésről, egy 21. századi formában. Vannak jobb/gyengébb/alja csatornák, mindenki eldöntheti kit miért néz.

2021. jan. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
"influenszerkedés" ..arra gondoltam. Koszi
2021. jan. 4. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:
28%

Az. Én se nézek egyet se. Az is érdekelne hogy mi veszi rá emberek millióit, hogy ha már érdekli őket egy játék, akkor ahelyett hogy ők maguk játszanák, azt lesik hogy valami idegesítő lófa..jóska hogy játszik vele miközben irritálóan pofázik folyamatosan.

Látom közben hogy az infulenszerekről írsz amúgy, de ha már a streaming előkerült azt is megírtam. De az infulenszer se jobb semmivel, sőt. Ha lehet azok még irritálóbbak és még élősködőbbek. Egyébként nem értem hogy miért nem tiltják be, elég felháborító hogy míg valaki a belét kidolgozza és keres 130 ezret, addig egy ostoba 3,14csa mutogatja magát a neten és keres másfél milliót. De itt is felmerül bennem amit a streamerekről írtam, az is érdekelne miért van az hogy ez ennyi embert érdekel. Én akkor se nézném ezeket ha ők fizetnének nekem, és kínosan ügyelek rá hogy egy fillérrel se támogassam még közvetetten se (tehát reklám megnézésével meg ilyesmi) őket. Ha rajtam múlna, az összes a kőbányában robotolna napi 16 órát. Sok ingyenélő élősködő.

2021. jan. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A 3as valasza kifejezetten tetszett, foleg a 3,14 ... :)
2021. jan. 4. 12:40

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!