Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok teljesen más...

Miért vagyok teljesen más mint mások?

Figyelt kérdés
Amikor beszélgetek valakivel,irigylem,hogy önmaguk tudnak lenni és felszabadultak,boldogok. Én nem élvezem a beszélgetéseket,mert teljesen más vagyok mint a legtöbb ember. Idegesit ha valaki állandoan beszél és főleg ha saját magárol. Állandoan azt figyelem beszélgetéskor hogy milyen a másik személyisége. Egyszerűen csak olyan amilyen. Én elgondolkodom minden mondandomon. Paranoiás is vagyok,hogy rosszat akarnak nekem és ártani,bántani fognak. Minden kritika rettenetesen rosszul esik.nem pereg le rólam mint masokrol.Mintha több személyiségem lenne,vagy skizofrén lennék? Állandoan jönnek mennek a negativ gondolatok a fejembe. Sokszor mintha nem a valoságba lennék. Szeretnék önmagam lenni és olyan amilyen. Nem pedig állandoan zavarba lenni és mindenen elgondolkodni amit mondok vagy cselekszek.
2021. jún. 12. 16:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló vagyok. Itt a legfőbb probléma az önbizalom hiány.
2021. jún. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak sima önbizalomhiány, ez sokkal inkább tűnik szociális fóbiának
2021. jún. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Én se szeretem azokat az embereket akik állandóan csak magukról beszélnek/magukat fényesítik,gyorsan és hangosan,de én akkor is megvárom míg szóhoz jutok vagy kicsit kikérem magamnak a figyelmet,nem akarom felvenni más hülyeségét.
2021. jún. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Te csak úgy gondolod, hogy más vagy. Nem vagy más, csak ugyanannyira, mint ahogy általában az emberek különböznek egymástól. Hogy a kritika rosszul esik, az addig érthető, amíg az ember tökéletesnek hiszi magát, mihelyt tisztába jön önmagával, azonnal tudni fogja, hogy mik az erősségei és gyengeségei (utóbbin meg csak nevet és humorosan fogja fel).
2021. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Csak az első sorokat olvastam amúgy előre szólok trollkodni jöttem. A kulcs a biodiverzitás. Ha klónok lennénk akkor hamar megszűnne a Földi élet. Az első válaszon viszont szakadtam: "én is ilyen vagyok". Nah, ha már ketten vagytok ilyenek akkor nem lehettek mások mint mindenki más. Probléma letudva. :-D Lazuljatok be, az élet nem ilyen komoly dolog. A vége mindenkinek ugyanazt, leszedálva, felfekvésekkel, befosva, több éves kórházi szenvedés után kínok közt halunk meg egy elfekvőben. Ezen semmi nem változtat. Ha akarsz nyugodtan anyázz mindenkinek, ha meg kedves akarsz lenni légy az. Semmit nem számít amíg Rivózik az eber.
2022. ápr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
*ember
2022. ápr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem skizofrénia vagy többszörös személyiség tünete. Szoc fób, egyéb szorongás, önbizalomhiány és érzékenysèg.
2022. ápr. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 xxxcsillag ***** válasza:
Szia! Minden ember más, még az egypetéjű ikrek sem egyformák, csak kivülről.Kerüld azokat az embereket akik idegasítenek.Keress egy hobbit, és menj olyan klubba ahol hasonló hobbival rendelkező emberek járnak.Barátokra fogsz találni.De ott sem várd el, hogy a többiek úgy gondolkodjanak mint Te.Tiszteld a másik álláspontját.Ha Te ateista vagy, még lehet hívő barátod, csak legyen más amit mind ketten szerettek.Pld:Túrázás, természet.Másoknak is vannak pszichés nyavajái , lehet ezzel együtt élni
2022. ápr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
"önmaguk tudnak lenni és felszabadultak,boldogok" - Nem is hinnéd, mennyien vannak, akik csak megjátsszák ezt.
2022. ápr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem ez személyiségzavarnak tűnik.
2022. ápr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!