Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kedves szociofóbiások, írnátok...

Kedves szociofóbiások, írnátok nekem ide?

Figyelt kérdés

Minden tapasztalatra kíváncsi volnék - mit éreztek, melyek a legnagyobb félelmeitek, milyenek a reakcióitok, hogyan próbáljátok megoldani ezt a helyzetet általában és konkrét esetekben? Sikerült-e kigyógyulni ebből, jártatok-e kezelésre, s ha igen, miket tanácsolt a szakember? Hogy fogadja a család? Konkrétan kiktől, milyen emberektől rettegtek?

Én is egy vagyok közületek (az orvos szerint), és jó lenne megismerni mások tapasztalatait. Válaszotokat köszönöm!


2010. aug. 24. 01:08
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Az utolsónak:

Elég későn válaszolok, de hátha még hasznos lehet.

Nekem teljesen hatásos volt! Együtt szedtem gyógyszert meg jártam pszichoterápiára.

2011. szept. 10. 14:58
 22/22 anonim ***** válasza:
8 éve kuzdok sulyos szociofobiával. Nem mentem el kezelésre, mert ugy gondoltam, hogy minden fejben dol el, majd én segitek magamon, de egyszeruen nem megy. Az orvosokban nem bizom meg. Pozitiv tapasztalatoknak a gyogyulásrol iszonyuan hálás lennék, ha kuldene nekem valaki párat privát uzenetben. Mindenkinek mihmarabbi gyigyulást és egészséget.
2020. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!