Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet hogy pánikbeteg vagyok?

Lehet hogy pánikbeteg vagyok?

Figyelt kérdés
Állandóan kétségbe esek minden kis apróságon, és napokig, hetekig, hónapokig rágódok dolgokon. Ha nagyobb dologról van szó ugyanez, plusz kiborulok teljesen. Döntéseket se szeretek hozni egyedül. Nagy baj van velem?
2010. aug. 21. 06:06
 1/5 anonim válasza:

nekem akkor szokott ilyen lenni ha túlszívom magam -_- xD

de nem szoktam hónapoki rágódni rajta:) Nem vagy pánikbeteg szerintem

2010. aug. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát én nem kábítózom, de azért köszi a választ.
2010. aug. 21. 06:32
 3/5 anonim válasza:
Ez pánikbetegségnek tünik.Ha megtanulod hogyan kapcsold ki az agyad akkor lassan javulni fog a helyzeted és nem fogsz mindenen agodni.
2010. aug. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül pánikbetegség. A pánikbetegség pánikrohamokkal jár, ami kicsit hasonló egy szívrohamhoz (utóbbit még szerencsére nem tapasztaltam, de azt mondják, hasonlóak a tünetek). Heves szívverés, izzadás, remegés, félelem, esetleg hányinger, sírás. Egy-egy ilyen kb 5-10 perc alatt lemegy, nálam legalábbis. Ha nincsenek ilyen rohamaid, akkor nem vagy pánikbeteg, csak simán szorongó típus vagy. Mondjuk én is ilyen típus vagyok, mint te, szóval lehet, hogy akár pánikbetegség is kialakulhat tőle.
2010. aug. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Utolsótól kérdezném, Te hogyan próbálod legyőzni? Nekem nagyon nehezen megy.
2010. aug. 21. 08:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!