Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék? Depresszió?

Mit tehetnék? Depresszió?

Figyelt kérdés

Egész nyáron folyamatosan pánikrohamaim voltak, ehhez társult mély depresszió, gyakorlatilag nem tudom magam sehol jól érezni, félek mindentől, félek a haláltól, vagy h bármi bajom lesz. Szétunom az életem, egész nyáron nem csinálok semmit, de ha még csinálhatnék is, semmi kedvem hozzá. Nem tudok aludni, 3-4 órát alszom egy nap, folyamatosan kattog az agyam, azt érzem h szellemileg friss vagyok, de testileg fáradt. Folyamatosan eszek, gondolom a depi miatt, és állandóa feszültségben élek, nem tudom magam megnyugtatni. Itthon megvan mindenem, de se barátaim, senkim sincs. Az emberek kibeszélnek, nem kiváncsiak rám, pedig nem adtam okot nekik az utálatra, sőt kedves vagyok mindenkivel, mégis én vagyok a fekete bárány. Már nehezemre esik ennyi csalódás után nyitni az emberek felé. Bénának érzem magam :S

Esténként nehezen tudok ellazulni, feszültek a végtagjaim, és érzem h jár bennem az ideg. Mellette mindenféle betegséget bebeszélek magamnak, a legártalmatlanabb tünetet is felnagyítom. Ezenkívül úgy érzem semmire se vagyok jó, használhatatlan vagyok, és semmit sem tudok megcsinálni (sajnos évek óta ezt bizonyítom...)

Mit tehetnék? Elfog ez múlni? Magne B6ot szedek, és néha megiszom 1-1 nyugtató teát. Volt nektek is ilyen? Mi vált be? Szeretnék normális életet élni :(


19/L


2010. aug. 18. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen csak magányos vagy, nem találod a helyed. Ez még nem feltétlenül jelenti azt, hogy depressziós vagy!

Próbálj célt találni az életedben, apróságokat és ha sikerül valami jutalmazd meg magad ugyancsak valami aprósággal, amit szeretsz.

2010. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szakemberhez kell fordulni, ez az az eset!
2010. aug. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!