Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítenél megoldani a problémám?

Segítenél megoldani a problémám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lenne egy kis problémám, nem tudom hogy hogyan kezeljem.

Na szóval 2 hét és elkezdődik az iskola. Ezzel nem is lenne akkora probléma, csakhogy van egy lány aki állandóan piszkál. Kb 160 centi magas 40 kilo de nem a legeszebb de a legcsúnyább se szóval olyan átlagos. Én 166 centi vagyok 64 kilo és semmi mellem. neki van (mitn a legtöbb normális lánynak, nekem vmiért nem nőtt meg. Egy kicsit önbizalomhiányos is vagyok, de a csaj állandóan beszól, meg folyton piszkál, dobál stb.

Nos én na azért valljuk erősebb is vagyok meg kövérebb is (mindennap fél óra futás, nyújtás, 1 óra bicikli, séta stb) normális étkezés, de akkor is nagyobb vagyok. Egyszer már összetűzésbe keveredtem vele, akkor leállt de most tudom hogy megitn előfog jönni a basztatás. nem szeretnék verekedést, de sztem a vége ez lesz. Most mit csináljak ezzel a csajjal: végülis iagaz van tényleg kicsi a mellem, meg minden, de nem tudok mit tenni ezzel, de állandóan az egész osztály elött meg a tanárok elött beszól, én eddig eddig tűrtem de nem bírom már sokáig. Ilynekor mit lehet visszazsólni

tudom egy kicsit gyerekes (most fogunk érettségizni) de engem ez foglalkoztatt, mindennap úgy mentem be hogy an vajon ma mit szól be, hogy röhögnek ki stb

Bocsi ha egy kicsit értelmeten, de köszönöm a segítő válaszokat


2010. aug. 18. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
kövérebb helyett sportosabb vagy ;) és nem egy anorexiás liba ;)
2010. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit pattog az a lány a 40 kilójával de szerintem fenyítsd be te.
2010. aug. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elég szánalmas a leányzó. Eszedbe se jusson vele verekedni:) De furcsa, hogy a tanárok sem meg az osztálytársaid sem reagálnak erre semmit.

Egyszerűen szard le (bár tudom, hogy nagyon nehéz) és készülj az érettségire:) Utána úgy sem kell már látnod őt, megszabadulsz tőle:)

2010. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Engedd él a füled mellett, nem éri meg olyan emberekkel foglalkozni, akiknek az a legjobb szórakozása, hogy másokat basztat.

Nekem is volt egy hasonló osztálytársam, aki elég izmos alkat volt, én meg nagyon vékony, és mindig ezzel piszkált, folyton gilisztásnak hívott, meg hasonlók, de én csak nevetni tudok egy ilyen primitív emberen.

Kitartás, nemsokára megszabadulsz tőle

2010. aug. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

igem, hát elég szánalmas, sztem így akar önbizalomhoz jutni, hogy másokat kritizál..

próbálok vele nem foglalkozni, dehát igen, elég nehéz amikor ott szólogat be mindneki elött

próbálok urrá lenni magamon

köszönöm mégegyszer a válaszokat

2010. aug. 18. 18:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez a Te piszkavasad az, Aki lelkiszegeny! Valami gondja van lelki teren, s igy eli Ki magat. Neki kell 1 szemely,

Akit lejarat, s megalaz, mivel O ily modon elegiti ki a lelket sajnos.

Te fogadd el Onmagadat olyannak, amilyennek a teremto teremtett, s ne foglalkozz ilyen dolgokkal. Tudod a testi

adottsagaink azok, amik Velunk szulettek, es ne felejd el, hogy a belso szepseg az, ami nagyon fontos es ertekesebb a kulsotol. A testi szepseg valtozo, mullando,

de a belso, a lelki szepseg az allando.

2010. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia, Kedves kérdező!

Ne haragudj, de ennek így semmi értelme. Valamilyen oka csak van annak a lánynak, hogy ezt csinálja veled. Állj elé, és kérdezd meg tőlle, a szünetben mások előtt. Vajjon mit válaszol erre? Ha pedig szemétkedik tovább, akkor csapd pofon. Ezt is mindenki lássa. Esestleg hátrányos helyzetű a leány? Akkor ne csináld, de kérd meg az ofőt, hogy tegyenek át egy másik osztályba, mert ezt te nem vagy hajlandó eltűrni. Egyébként ne is tűrd el. Te is találj ki valami marhaságot. Pl. hogy Te tkp. férfinak készülsz, és izgulsz is azért, hogy nehogy már kinőjön melled. Inkább a ...kad. Szóval ne nyeljél.

2010. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

ja nem nem, ez a csaj egy úgymond gazdagabb liba aki ráadásul még beképzelt is, dobálja magát stb, azt hiszi annyira szép

de sztem az elsz hogy odamegyek hozzá a nyakánál fogva felemel, és jó pofán kenem:D:)

mégegyszer köszönöm a segítségeteket:D

2010. aug. 21. 18:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindent mások előtt tegyél. A számonkérést is, meg a pofoncsapást is, ha olyan a válasz. Hogy a többiek mindent lássanak, és halljanak. Sok sikert. És soha többet ne hagyd magadat.
2010. aug. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!