Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A két napja tartó hányinger...

A két napja tartó hányinger lehet idegi alapú? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:

lehet igen idegi alapú

van vmi ami közeleg és félsz attól?

munkahely, vizsga, családi problémák, párkapcsolat?

2010. aug. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Párkapcsolati problémáim voltak :S, meg nyelvvizsga közeledett.

De meddig tart? Nekem már öt napja tart, hogy hányingerem van:S...

2010. aug. 19. 20:07
 3/7 margoz ***** válasza:
De lehet hogy gyomor problémáid vannak.Nincs tul sok savad?az is hányingert okozhat.De én is az stresszre tippelnék,fordulj orvoshoz,nehogy gyomor ideg alakuljon ki nálad,az nagyon sz.r,nekem volt,napokig ment a hasam és hánytam,a végén elég volt egy rosz szó és már rohantam a vécébe.Kb 1 év alatt jöttem helyre,ne hanyagold el,kérj segitséget.
2010. aug. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De milyen orvoshoz?:S

Hát, én nekem sikerült elkerülnöm a hányást. De az egyik ügyfél a munkahelyen felhúzott, és megszédültem.

Elkövettem egy hibát, találkoztam az exemmel, aki úgy bánt velem megint, mint egy kutyával, és még csak észre sem vettem, hogy megaláz. Nem szoktam sírni, de most sírtam. Nem tudom, mi lesz.

Most jól vagoyk, de bevettem két növényi alapú nyugtatót. Az a szerencse, hogy az ételt magamba tuszkolom. Nem is tanultam már jó ideje.

2010. aug. 21. 12:28
 5/7 A kérdező kommentje:
De most akkor ez nem az. De most nem értem, akkor ez lehet rosszabb. De magamtól is helyrejöhetek, ugye?
2010. aug. 21. 12:29
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként pszichoszomatikus tüneteim is vannak :S, azokkal is küszködöm. Nagoyn széttörök, érzem. Az a baj, hogy ebbe a sezrelembe belehullottam, és teljesen feloldódtam benne, és már nem találom önmagam. Fogalmam sincs, mitlehetne ezzel kezdeni. Azt végképp nem értem, miét tűröm,hogy megalázzanak. De megint kezdek oda kilyukadni, hogy rá sem akarok nézni egy emberre sem. Régen is sokan kihasználtak, amíg át nem mentem hidegvérű bunkóba. Csak ha azt megteszem, megint oda lyukadhatok ki mint régen, hogy egy évig szinte nem tudtam magamról.Annak rossz vége lenne. Tudom. Ilyen rosszul még sosem voltam.
2010. aug. 21. 12:31
 7/7 A kérdező kommentje:
A legrosszabb az, hogy közben meg jó a hangulatom. Nekem a pszcihoszomatikus tünetek azután alakultak ki, miután valszeg volt egy idegösszeomlásom. Várom, hogy elmúljon ez a szar, tlaán magától is helyrejön, de a fiúnak meg nemtok nemet mondani. És most, hgoy itt a vizsga, megint előjön ez a szar. Gyanítom, hogy én már mindig ezzel fogok küzdeni. Szal azt mondom, hogy nekem, ha vannak ilyen tüneteim, már akkor is előjöönnek, ha jól érzem magam.
2010. aug. 21. 12:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!