Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hónapok óta tartó enyhe...

Hónapok óta tartó enyhe hányinger! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Arra is gondoltam már,hogy terhes vagyok,de több,mint 3 hónapja voltam utoljára fiúval és azóta rendszeresen megjött a menzeszem.A hányinger először egy vírus miatt volt,aztán betudtam utazási rosszullétnek,de nem múlt el még teljesen.Leginkább reggelente az utazás során jelentkezik és csak akkor,ha egyedül vagyok.Ha valakivel beszélgetek,teljesen elmúlik vagy nem is jelentkezik.Csak enyhén érzem a torkomban,ha hányingerem van.Nem tudom,milyen orvoshoz fordulhatnék ezzel.És ötletem sincs,miért van,de kicsit kellemetlen már.
2010. jan. 22. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond el a háziorvosnak,ő tudja hová kell esetleg továbbküldeni. Egyébként sokan menstruálnak a terhesség első néhány hónapjában.
2010. jan. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Elsőnek is igen, mond el a háziorvosodnak a panaszaid. Reggelente utazás elött jelenkezik ha egyedül vagy?-ez lehet lelkiekben is. Félsz utazni, és egyedül lnni, és hányingered lesz, vagyis mert nagyon nem szeretnél utazni.Ez nekem nagyon pánikbetegségnek tűnik! Volt vmi rossz élményed az utazással kapcsolatba( odacsukott a busz ajtó, balesett sznvedtél, kiraboltak, ha autóval jársz akk baleset dugó stb) [link]

Nem tudom, hogy neked még milyen tüneteid/érzések szoktak előfordulni, de sztem inkább lelkiekbe keresd az okot, mert ha megtalálod, és urrá tudsz rajta lenni, akkor elfog múlni. Sok sikert kívánok hozzá. ha kérdésed van nyugodtan írjál,akár e-mail akár ide:D

szia: Szandi

2010. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Először is köszi a válaszokat!Remélem azért nem terhesség,bár a babát semmiképp se vetetném el,de még fiatal vagyok hozzá!


Az utazás?Vonatozok,de egy ideig busz volt,azon kezdődött...úgy 1 hónap után!Nem volt rossz élményem,szeretek egyedül utazni!Viszont arra gondoltam,hogy akkor féltem,hogy ne hányjak a buszon,mert rengetegen voltak,hosszú az út,stb.stb.valamiféle pánik ragadt meg bennem és ez valahogy megmaradhatott.

Azért se szeretnék a háziorvosomhoz fordulni,mert egyszerűen nem jó orvos.Volt már egy-két érdekes ügyem vele.Mondjuk azért lehet érdemes lenne.Legalább elküldene valahova és csak kiderül valami.De félek,hátha valami komolyabb dolog.Lehet ez a probléma forrása.Egyébként pánikbetegségre én is gondoltam,de semmi nem jut eszembe,mi válthatta volna ki.

2010. jan. 22. 20:51
 4/5 A kérdező kommentje:
És az is eszembe jutott,hogy ez a hányinger csak hétköznap van.Hétvégente egyáltalán semmi.Se reggel,se este...szóval lehet tényleg lelkiekben van a gond.
2010. jan. 22. 20:53
 5/5 Tifu válasza:
Szerintem terhes vagy
2013. febr. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!