Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan akinek nyugtatoz...

Van itt olyan akinek nyugtatozastol romlott a memoriaja?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig/ideje szeded/szedted, mit es mekkora dozisban? A memoriaromlas tartos maradt vagy idovel helyreallt a memoriad?

2021. febr. 15. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem emlékszem...
2021. febr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Én Frontint szedek 3 éve kb. 0.5 az adag. Nekem nem romlott, nem tudom mennyi idő kell, mire romlik, ha romlik. Annyi, hogy amíg hat, tehát miután bevettem, akkor igen, akkor lassabb lesz az agyam, meg rosszabb a memóriám. De az csak addig van, amíg hat a gyógyszer. Utána semmi.
2021. febr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Nekem romlott a memóriám, miután bevettem egyszerre 70mg frontint.

Addig nem volt gond. De ez megmaradt. Amúgy 5 évig szedtem, a vége fele napi 7mg.

2021. febr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Husz eve Xanaxot szedek nem keveset. A memoriam mondjuk atlag feletti volt mindig, de tokeletesen jo most is.Gyorsak a reflexeim, olyan vagyok, mint egy normalis ember. Elotte viszont annyira borzalmas szorongasaim voltak, es dezorientalt voltam, sarki boltbol nem birtam hazamenni, es csoda, hogy nem csaptak el az autok, mert nem birtam korulnezni, attol szedultem es a szemem nem fokuszalt.

Tizenev horrora utan, es otven vagyok azota, szoval a gyogyszer rendbetett es azota sem art husz ev utan.

Es igen, mindent kiprobaltam elotte, de semmi.

2021. márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Aki 7 milligrammot ir, az napi 28 darab tablettarol beszel. Az drogozas, nem nyugtato szedese. En vagyok, aki husz eve szedem, de az 1 mg, vagyis negy egyseg az mar egy rossz napon van.
2021. márc. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolso, van 1 mg-os is es az ugy 7 szem.
2021. márc. 21. 13:46
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak estére szedek rivot, nekem romlott a memoriam azóta.de nm tudom hogy csak a rivotol v a kventiaxtol és a depakine crono tol,az utóbbitól hullott a hajam nagyon.de előtte a lítium,nah attól zombi voltam. Volt régebben ripedon az volt a legdurvább. Xanaxot régen szedtem,de az nekem rosszabb mint a rivo. Azt vettem észre hogy a rövid távú memoriam romlott,de amíg hat reggeli gyógyszer,kb du.kettore kijozanodok.kicsit olyan érzés mintha másnapos lennék,visszafekszek és pihenek délig. De nincs panikrohamom azóta,se màniam,se túlzott depresszióm.delutan normálisan funkcionálok,az angolom még javult is.
2021. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!