Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy pánikbeteg (is)...

Lehet, hogy pánikbeteg (is) vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon ver a szívem, a a fejemet mintha satuba fogták volna úgy szorít, és szédelgek..:S

évek óta nagyon sok lelki teher van az életemben, súlyos megoldatlan konfliktusok. kiúttalanak látok mindent, mintha egy mély gödörbe estem volna, ahonnan nem tudok kimászni. 2 napja a kezeim is zsibbadnak, olyan, mintha tűkkel szurkálnák.

hónapok óta folyamatos nyomás, szorító érzésem van a

jobb halántékomban, és a jobb szememben. mire utalhatnak még ezek a tünetek?


2008. dec. 2. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
milyen a vernyomasod?? mert ezek arra is utalhatnak hogy esetleg magas a vernyomasod!
2008. dec. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Úgy tudom nem éppen alacsony... bár ezt nálam azért nehéz mérni, mert ha mérik, közbe felpörgetem magam azon, h mi van ha magas lesz.. és így soha nem jön ki reális érték. a pulzusom azt hiszem normális (79/perc)

Ezek a fizikai tünetek, amiket fentebb írtam, összefüggésben lehetnek a lelki problémáimmal, vagy éppen azok eredményei? aki tapasztalt hasonlót, kérem szépen írjon. köszi

2008. dec. 2. 23:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kész vagy, fel kellene keresned egy szakembert, akivel helyreteszed a dolgaid és nem a gyógyszerekkel kezeli a tüneteid.
2008. dec. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Egyre elterjedtebb az a nézet, hogy minden testi betegségnek lelki oka van, ezért először azt kell kezelni.

Úgyhogy pszichológusra vagy pszichiáterre lenne szükség, mert a tüneteid minden bizonnyal lelki eredetűek.

2008. dec. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Minden bajnak az volt a betetőzése, amikor kb egy éve elkaptam egy krónikus húgyúti fertőzést, és csak időszakaim vannak, amikor nem okoz szenvedést. kikezelni nem tudnak teljesen belőle, számtalan orvosnál jártam vele. emiatt aztán igazán magamba zuhantam, folyton sírtam (és sírok most is sűrűn), és azt hiszem hipochonderré is váltam. az életminőségemet lerontotta, nem szívesen járok emiatt sehova, bezárkóztam, ki nem állhatom ha sokan vesznek körül. ez a fura fej-szemnyomás nyár óta tart, és már ott tartok, hogy agydaganat okozza. és ehhez társul mostanában a kézzsibbadás. hihetetlen, hogy képes egy pszichésen túlterhelt test ilyen dolgokat produkálni. olyan emberek válaszára számítanék még, akik már éreztek ilyesmit, vagy keresztülmentek rajta.
2008. dec. 3. 13:26
 6/7 anonim válasza:
szia! Nyáron én ilyenekkel jártam kivizsgálásra. Nekem csak fél oldalt zsibbadt a fejem, aztán a karom, és olyan érzésem vlt mintha kis hangyák mászkálnának benne. Bármi hozzá ért, kellemetlen érzést okozott, szó szerint zsibbadt. Szédültem is.A szemem mintha ki akart volna esni. Ahogy így olvastam, én is egyből a legrosszabbra gondoltam. És szinte már féltem attól, hogy mi lehet, mert egyik orvos se tudta megmondani. Tényleg mindenhol voltam. A végén kiderült, hogy volt egy vírusfertőzésem ami ideggyulladást okozott és ez okozta mind ezt. Szerintem menj el orvoshoz, mond el a tüneteidet vérvételből sok minden ki tud derülni és mivel a fejednél érzed ezt egy neurológushoz is menj el, ő el fog küldeni CT-re meg MR-re hogy kiderítse mitől lehet ez. Ha sok a problémád lehet hogy egy pszichológus sem ártana. Szurkolok és Gyógyulj meg!
2008. dec. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Neked is utolsó válaszoló, el fogok menni neurológushoz, tervben van. nagyon bízom benne, hogy nem vmilyen súlyos betegség okozza ezeket, hanem az idegi terhelés.
2008. dec. 3. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!