Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógyszerrel kiemelkedőnek...

Gyógyszerrel kiemelkedőnek lenni vagy anélkül átlagosnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudom ki látta/olvasta közületek A vezércsel (The Queen's Gambit) című művet, de hasonló a történetem. A területemen messze kiemelkedően teljesítek, ha szedálom az agyam és csak akkor tudom rendszerezni a gondolataim, magas szinten vizualizálni bizonyos dolgokat. Ha nem szedek semmit, nem funkcionálok, a szorongásaim elnyomnak mindent. Egy évig "tiszta" voltam, teljesen befordultam, mintha az árnyéka lettem volna önmagamnak. Sajnos én még nem érzem azt, hogy gyógyszer nélkül is képes lennék azokra a dolgokra, amelyekre vele. Lehet nálam nem is jönne el az a pont. Szóval, Ti melyik opciót választanátok és mit tennétek a helyemben? Előre is hálásan köszönöm a válaszokat!
2020. dec. 26. 02:39
 1/3 anonim ***** válasza:

El fog jönni a "pont", és hamarosan egy roncs lesz belőled.

Amúgy meg mihez és kihez képest kiemelkedő és miben?

2020. dec. 26. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha írnék konkrétumokat, oda lenne az anonimitásom.

Nyilván ugyanazon emberekhez viszonyítva, akik azzal foglalkoznak, mint én. Nem vagyok szerénytelen, nem én állítom magamról, ha erre akarsz kilyukadni, egyszerű racionális tény az eredményeim alapján. Ha bárkinek kétségei adódnak afelől, hogy igazak az általam leírtak, akkor egyszerűen a személyes érintettségemtől vonatkoztassatok el. Valóban nagyon érdekelnének objektív vélemények.

2020. dec. 26. 04:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Es mi a gyogyszer hatranya?
2020. dec. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!