Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy győzzem meg anyukámat...

Hogy győzzem meg anyukámat hogy elvigyen pszichiáterhez??

Figyelt kérdés

Én már elég régóta járok a suliba pszichológushoz, de csak annyit mond hogy mindent ellökök magamtól és ő nem tud mit kezdeni velem. Már többször hívta fel az anyukámat, hogy vigyen el pszichiáterhez, de eddig nem vitt... Már én is mondtam neki többször is, és napról napra érzem hogy tényleg szükséges.

Nem mutatok ki semmit, olyan mintha egy boldog gyerek lennék, anyám ezért is hiszi azt hogy nincs semmi baj.

Pedig van. Nem tudom még mivel próbálkozhatnék. Egy ismerősömmel beszéltem eddig erről, de ő nem is pszichológushoz, és úgy érzem hogy csak teher vagyok neki.

Van valakinek ötlete hogy győzzem meg anyukámat?


2020. dec. 25. 10:45
 1/3 anonim válasza:
Hány éves vagy? Egyedül is elmehetsz szerintem.
2020. dec. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Az eszedbe se jut hogy esetleg erre nincs keret?
2020. dec. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz akarsz menni vagy pszichiáterhez? Ha van egy kis spórolt pénzed egyedül is kérhetsz időpontot pszichológushoz, aki ha úgy látja jónak, elküld pszichiáterhez, hogy felírjon neked gyógyszert. De az, hogy "ellöksz magadtól mindenkit" az nem betegség. Ezzel max pszichológushoz kell járnod, de ha nem állapítottak meg nálad neurózist, depressziót vagy pánikbetegséget, vagy bármi más mentális betegséget, amire gyógyszert kell szedned, akkor nincs szükséged pszichiáterre. Egyébként a TB ingyenesen is biztosít neked pszichológusnál pár alkalmat, ezt a házi orvosnál tudod kérni. Akit szintén fel tudsz hívni anyukád nélkül is. Más kérdés, hogy a jelenelgi helyzetben a házi orvos mennyire lesz majd elérhető. Online is működnek már pszichológiai tanácsadások, és írhatsz hiteles orvosi portálokon keresztül is pszichológusoknak ingyen, akik bizonyos időn belül válaszolnak is neked.
2020. dec. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!