Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Miért van...

Mit csináljak? Miért van dührohamom?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hol kezdjem. 18 éves lány vagyok, alapvetően békés, csendes ember vagyok és szeretek kedves lenni másokkal, de elég nehezen nyílok meg. A probléma kb 8 éves korában kezdődhetett és az utóbbi években furcsábbá vált. Néha "Dühkitöréseim" Vannak amit a környezetem elől eltitkolok: ha idegesít valami/valaki (anyám), feldühödök, erősen harapdálom az alkaromat, bele ütök a falba, de volt hogy a lábamat vagdostam, hogy lenyugodjak, ilyenkor azt sem tudom mit csinálok. Nem tudom mi tévő legyek, nem akarok így élni, pszichológus nem tudom mennyire tudna segíteni, sokaknak nem segít (meg eléggé szégyelnnék erről beszélni). Nagyon el vagyok keseredve.

#Düh kitörése #Düh kezelés
2020. dec. 25. 00:35
 1/4 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Elhiszem, hogy el vagy keseredve, de lehet segiteni a problèmâdon. Valószinû, hogy ez egy depresszió a destruktiv szemilyisègzavarral keveredik. Önbáltalmazást követsz el, harapdálod magadat, vagy a falba ûtsz vagy netán rugdosol kemèny dolgokat azzal a cèllal, hogy megsèrtsed a kezedet vagy a lábadat. Mennyi ideig tart ez a dûhkitôrèsed 5-25 percig? Vagy netán elhúzódik 1 órát is?
2020. dec. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1-2 perc
2020. dec. 25. 01:05
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem tudom pontosan meghatározni, változó.
2020. dec. 25. 01:06
 4/4 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Ha sak tènyleg 1-2 percig tart a dûhkitôrèsed, akkor mèg lehet rajta segiteni! Ha jobb lesz a virús helyzet feltètlenûl keressèl fel egy pszichológust!
2020. dec. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!