Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy hívják azt a képességet,...

Hogy hívják azt a képességet, amikor bebeszéled magadnak este, hogy akármi történik, nyolckor felkelsz, és fel is ébredsz, kipihenten, hiába hajnali négykor feküdtél le?

Figyelt kérdés
Mert nekem következetesen sikerül, és szeretnék utánaolvasni, csak nem tudom, hogyan kezdjek hozzá.
2010. aug. 10. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Agykontrollban van ilyesmi. Talán programozott ébresztés a neve.
2010. aug. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
önszuggesztió (autogén tréning alatt)
2010. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sem agykontroll,sem tréning nem kell hozzá. Egyszerűen az agy "szótfogad". Nálam is így van már hosszú évek őta,és semmilyen tréninget nem csináltam soha.
2010. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is évek óta így működöm. Tegnap négykor kellett kelnem, pedig ugye nyári szüneten vagyok, már vagy másfél hónapja nem kelek korán. Mégis sikerült. "Megbeszéltem magammal", hogy négykor kelek, és a telefon megcsörrenése előtt 2 perccel magamnál voltam. Soha nem ébredek ébresztőre, mert megelőzöm egy-két perccel.

Soha semmilyen tréninget csináltam, de tény, hogy világéletemben nagyon könynen ébredős-felkelős típus voltam, ha felpattan a szemem, már ki is ugrom az ágyból és indul a nap.

2010. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyan ez van. Akármikorra állítom be az ébresztőt, mindig felébredek előtte pár perccel.
2010. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!