Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jelenleg pánikbetegségre...

Jelenleg pánikbetegségre melyik a legjobb gyógyszer 2020-ban, hirtelen feltörő pánikok, ájulásérzésre, szédülésre, figyelemzavarra, fóbiákra?

Figyelt kérdés
2020. szept. 30. 22:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A gyógyszerek a tünetek elnyomására szolgálnak. Gyógyuláshoz a mélylélektani terápia (KIP, ego-state, regresszió, Bradshaw, Rossi módszerek) vezet.
2020. okt. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem a sertralin vált be a kórházban kaptam ha szedem egyáltalán nincs semmi gond
2020. okt. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is pánikoltam anno 10 éve (buszon, autóban, kerékpáron, a végén már mindenhol) és a sport segített, nem gyógyszerek.

Minden nap reggel az edzőteremben kezdtem a napot reggel 6-7.30-ig. Kardió és súlyzós edzések felváltva, de nem túl megerőltető tempóban. Amikor éreztem, hogy ez most sok, kihagytam 2 napot.

Mellesleg fogytam van 25 kilót. Azóta, ha érzem, hogy megint labilis vagyok valamiért irány az edzőterem vagy a futópálya. A futás egyfajta meditáció is. De ha nem tudsz futni, akkor sétálj tempósan, hogy leizzadj. Lehetséges (persze nem 100%), hogy a gyógyszerekre se lesz szükséged egy idő után.

2020. okt. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Abilify/Olanzapin/Rexetin
2022. nov. 14. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!