Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy születhet két látszólag...

Hogy születhet két látszólag normális embernek többszörösen mentális beteg, talán asperger-szindromas, szoc. fóbiás gyereke?

Figyelt kérdés
A szülők nem verték, nem voltak alkoholisták, átlagos anyagi helyzetben éltek, talán annyi, hogy túl pedánsak voltak. Ehhez képest érzelmileg teljesen labilis, szemelyisegzavaros, talán autista is a gyerek. Aki már felnőtt, de még mindig tipikus szerencsétlen mentális beteg. Ha egy normális családból ilyen gyerek kerül ki, annak mi a magyarázata? A testvére is depresszív alkat, túl érzékeny es szinten rosszul alakult az élete. Lehet ez csak genetika?
2020. szept. 25. 07:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
23%
Mar el is felejtettem h mennyi szakértő van mindig a valaszolok, között!
2020. szept. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
24%

ma 12:06-os: nem tudom, miért írsz ilyen hülyeségeket olyasmiröl, amihez nem értesz!!!!

Az Asperger-szindróma veleszületett eltérés az átlagtól, és semmi köze a neveléshez vagy a szülök elvárásaihoz!


Emellett az Aspergernek semmi köze a kényszerességhez, az egész más dolog!

2020. szept. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kb barkire ráhúzzák hogy aspergeres ennyike
2020. szept. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#12: Genetikailag lehet köze.
2020. szept. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire látsz bele az életükbe.


Viszont meglepő, hogy mennyi normálisnak tűnő családban vannak hatalmas gondok.

2020. szept. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!