Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha nem hat az altató?

Mit tegyek ha nem hat az altató?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok, 14 éves korom óta alvászavaraim vannak. Minden gyógynövényes cuccot kipróbáltam de semmi sem hatott. A háziorvosom somnol 7,5 mg altatót írt fel 3 este vettem eddig be de egyszerűen nem használ. Frontint is kell szednem mellé hogy használjon. Mit tegyek ilyenkor?

2020. szept. 13. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem is alvászavaraim vannak, de én csak nyugtatót pl frontint eszem, altatót nem. Mitől függ, ha függ valamitől, hogy nem tudsz elaludni. Úgy értem, van, hogy el tudsz aludni, pl ha nincs stressz? Vagy sose? Tudod, hogy az alvászavarod miért lett?
2020. szept. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Egyszerűen magamtól nem tudok elaludni ez a somnol sem használ semmit

De lehet hogy azért mert tele gyomorra vettem be...

2020. szept. 13. 11:19
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, és milyen gyakran van, hogy nem használ? Most volt csak, vagy van máskor is? Egyébként megértem, van, hogy nekem se hat és olyankor tisztára bepánikolok és ez csak ront azon, hogy nem tudok aludni. Nem is aludtál egész éjjel?
2020. szept. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tegnap alvás előtt bevettem és 2 óra múlva sem hatott és inkább vettem be Frontint

A Somnol ból eddig 3 szemet vettem be de egyszer sem hatott... Mindig kellett hozzá segédeszköz

2020. szept. 13. 11:27
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Megint én

És a frontin szokott hatni? Lehet neked nem jó ez somonol. Amit nekem írtak frontin előtt nyugtatót nekem sem használt, egyszer sem. Van ilyen.

2020. szept. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszer függő vagy már , annyira rászokott a szervezeted hogy kivánja és azt produkálja hogy szükséged legyen rá.
2020. szept. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tegnap éjjel sikerült aludni, éhgyomorra vettem be az altatót, hatott is hamar
2020. szept. 14. 11:16
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Én a helyedben kipróbálnám az alváskontrollt:)
2020. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ehgyomorra veszed be nem fog hatni. Nekem volt, hogy ket oraval elotte jol bezabaltam es mèg igy sem hatott. Viszont ha orak ota nem ettem elotte kb 15 perc utan mar ereztem, h hat...
2020. okt. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor ezt mindenképpen éhgyomorra kell bevenni? Máshogy nem hat?
2022. dec. 16. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!