Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen kockázata lehet össze...

Milyen kockázata lehet össze jönni ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy lánnyal és már az elején közölte velem hogy disszociativ és erről a betegségről már annyi mindent olvastam rosszakat is és emiatt nem nagyon merek bele vágni

2020. aug. 29. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Lehet, hogy így akart lepattintani, azért mondta.

Ha viszont igaz, akkor úgy vállald, hogy nehéz idők jöhetek.

2020. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mi van utána nem írtam neki de ő tobszor írt rám szóval nem hiszem hogy csak el akart zavarni
2020. aug. 29. 16:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad áll hogy vállalod-e hogy elviseled ezzel a betegséggel vagy sem. De szólok előre hogy készülj fel több negatív élményre mint pozitívra.
2020. aug. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez alatt mit értesz?
2020. aug. 29. 16:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Kétlem hogy aggódnod kellene miatta, de tény hogy több türelmét/figyelmet fog igényelni mint egy egészséges ember.

Veszélyt nem jelent senkire, az ilyen emberek hajlamosabbak az áldozatok lenni, mint az elkövetők. Tehát, ez egy tévhit röviden.

De, rajtad áll hogy bele szeretnél-e vágni így is, teljesen érthető az is ha nem.

A legtisztább az lenne, ha közvetlen a lánynál kérdeznéd meg ezeket. A fő problémát általában nem a disszociatív zavar okozza, hanem a PTSD és CPTSD ami vele szokott járni.

2020. aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szeretnék beszélni a lánnyal de maga a lány nem hajlandó mesélni semmiről azt mondja hogy majd írhatok neked privátba utolsó? Mert azért nekem úgy tűnik te érted ezt a dolgot
2020. aug. 29. 17:17
 7/9 A kérdező kommentje:
Vagy valaki esetleg tudna segiteni?
2020. aug. 29. 19:01
 8/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azt mondom, hogy találkozz vele, beszélgessetek általános dolgokról, abból kiderül úgyis milyen a lelkivilága, a betegségéről meg úgyis fog beszélni, ha már megbízik benned.
2020. szept. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha még aktuális: írj privátban.

2020. nov. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!