Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van-e olyan (ismerosotok)aki(k...

Van-e olyan (ismerosotok)aki(k) psziches problemákkal küzdött,és öngylkos lett?

Figyelt kérdés
2020. júl. 11. 02:08
 1/9 anonim válasza:
Van felakasztotta magát egy csávó miatt kb 10 éve
2020. júl. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm testvére 18 évesen kiugrott a sínre egy lány miatt.
2020. júl. 11. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, bocsi, vonat elé ugrott.
2020. júl. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
1 es vagyok nekem a nővérem volt
2020. júl. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány éves volt a nővéred?
2020. júl. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
19 volt akkor
2020. júl. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Unokabátyám helyszínelő volt, és egy idő után kiderült, hogy a holttest látványát nem bírja lelkileg. Szolgálati fegyvert a szájába vette, majd meghúzta a ravaszt. Azt hiszem 30 körül volt.
2020. júl. 11. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A mi családunkban több öngyilkos is volt, és ismerősök között is vannak páran.

Az egyik nagyapám térdelve akasztotta föl magát, (2. kísérlete volt) egyszer előtte levágták. Mint később megtudtam, ők négyen voltak testvérek és abból hárman öngyilkosok lettek. Volt aki kiugrott az emeletről. Ezek mát 40 éves történetek...

Az egyik unoka öcsém szintén a kötelet választotta.Ő 5 éve )

A keresztapámnak már több kísérlete volt, mindig másképp próbálkozott..szerelmi bánat miatt..most helyre jött az élete, talált egy igazán klassz nőt!!! Remélem, hogy így öregszenek meg...(még jó hogy nem sikerült neki...a gyerekei sokat szenvedtek miatta. Mindig ők találták meg.

Egy viszonylag kis településen élünk..és itt mindenki ismer mindenkit..így sok olyan eset is megráz bennünket, aki nem rokon, de jó emberek..."rosszul" döntenek...

Bár ne lenne több ilyen ...

2020. júl. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem 2 éve unokabátyám tette meg. Gyönyörű szép családja volt. 4 gyerekük volt. vígan boldogan éltek. Aztán elváltak mert az asszony talált valaki mást. Tönkrement az élete, és ezt nem bírta feldolgozni. Felkötötte magát a lakásban. Mocskosul mérges voltam arra a nőre, hogy hogy tudta ezt tenni vele. Nagyon jó ember volt :(
2020. júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!