Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám a jobb és bal...

Hogyan tudnám a jobb és bal agyféltekémet szinkronba hozni, összehangolni?

Figyelt kérdés
Hosszú távú hatásra lenne szükségem, mert nagyon balos vagyok és így nem lehet tovább élni.
2008. nov. 25. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
dehogy nem ! sot nagyon is lehet és még fejlesztheted is magad.a múltkor láttam a havas sóban a Dollyval készult beszélgetést aki balosnak szuletett aztán átszoktatták jobbosra most meg mindkét kezét használja.nemcsak énekel ,vállalkozása is van és fest is meg egyebeket.lehet hogy ot kellene megkérdezni? Szerintem gyakorolni is lehet és vannak erre kulonféle agytréner walkmenok.bocsi ha rosszul írtam
2008. nov. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Te ismered ezeket az agyténereket?

Én nagyon negatív és parás vagyok, ezért muszáj áthangoljam magam, mert így olyan,mintha saját magam ellensége lennék.

2008. nov. 25. 12:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi bajod magaddal. Én amióta az eszemet tudom totál balkezes, bal lábas és bal szemes vagyok. Semmi bajom magammal. Sőt, egyre inkább sikereket érek el az életemben.

Szerencsére olyan hivatásom van ami igényli a kreativitásom, a hobbijaim is szeretem. De ne hidd,hogy ez mindig is így volt. A Suliban mindig voltak akik jobbak voltak nálam és jobbosok voltak. De ez sohasem akadályozott meg abban,hogy álmodni merjek, hogy céljaim legyenek. Igaz sok mindent meg kellett tanulnom jobb kézzel: ollót használni, vágni stb. De ettől még ugyan olyan ha nem jobb emberek vagyunk. Gondolj csak Picasora, vagy Einstenre.

2008. nov. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A balosságot én igy érzem és élem meg / amúgy jobb kezes-jobb lábas vagyok/, mint ahogyan itt találtható:

[link]


a mi jellemző a dominánsan a bal egyféltekéjét használó emberre "fejezetnél"....


Nagyon gáz, mert minden gondolatom hasonlatos a leírtakhoz és minden lépésem balul sül el, legalábbis komplett idiótának néznek.Nem akarok így élni, de nem tudom, hogy hogyan és min változtassak.

2008. nov. 25. 15:45
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fiatal, nemsokára 35 leszek, csak sebtiben csak alapjáraton tudtam írni a kérdéskét, mert a mukahely.......o)
2008. nov. 25. 15:46
 6/6 anonim válasza:
menj el egy agykontroll-tanfolyamra! szerintem ott tudnak neked segíteni! nézd meg ezt: www.agykontroll.hu
2008. dec. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!